Ana Sayfa Batı Trakya Haberler AVGADER: “MISIR KATLİAMINI KINIYORUZ”

AVGADER: “MISIR KATLİAMINI KINIYORUZ”

28
0

Avrupa Gazeteciler Derneği (AVGADER) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Fişenk son sır katliamı ile ilgili bir açıklamada bulundu .

“Son Firavun Sisi’yi lanetliyoruz . Nerde bu Birleşmiş Milletler? bunlar sadece ölümü sayar başka bir işe yaramazlar mı? nerede insan hakları? hani nerede özgürlük ahkamcıları? hani nerdesiniz gezi parkı için dünyayı ayağa kaldıranlar heryeri yakıp yıkanlar ve onların dış uzantıları neredesiniz yanlı iç dış basın (CNN – BBC- THE TIMES) neredesiniz sizin özgürlük anlayışınızda sadece her zaman olduğu gibi yalzca kendinize mi?

Bizler sizin gerçek yüzünüzü çok iyi biliyoruz. Tunus’dan , Cezayir’den, Fas’dan, Balkanlardan , brıs’dan, Bosna Hersek’den, Azerbaycan’dan, Afganistan’dan,  Pakistan’dan , Irak’dan, Suriye’den, Kafkaslar’dan , Arakan’dan, Doğu Türkistan’dan, Nijer’den, Somali’den, Sudan’dan, Nijerya’dan, saca geçmişten bugüne her kıtada bıraktığınız kan ve göz yaşı izlerinizden tanıyoruz sizi hemde çok iyi. Hangi kılığa bürünürseniz bürünün aynı koyun postuna bürünmüş kurt olduğunuz tüm masumlarca teşhis edilmektedir. Bu masum şehitlerin sahibi ilahi tokatı mutlaka ensenize indirecektir. Sizi sonsuza kadar lanetliyor ve kınıyoruz .

AVGADER

Başkanı

Adnan FİŞENK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz