Ana sayfa Batı Trakya Haberler ALİ ÇAVUŞ DİMETOKA’DA MEVLİD TÖRENİNE KATILDI

ALİ ÇAVUŞ DİMETOKA’DA MEVLİD TÖRENİNE KATILDI

13
0

Dostluk Eşitlik Barış Partisi (DEB)Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş, Dimetoka (Didimotiho) Müslümanları Spor, Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Süleyman Macur’un yakın bir tarihte ahirete irtihal eden eşi  için okutulan Mevlidi Şerif merasimine katıldı.

Mevlide Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosluğu’nu temsilen Ramadan Duban, Gümülcine Seçilmiş Müftü Yardımcısı Fehim Ahmet, BTAYTD Başkanı Av. Ahmet Kara, Meriç Vaizleri Başkanı Abdurrahim Kuru, Batı Trakya Camileri Din Görevlileri Derneği Başkanı Ahmet Arif, din görevlileri İbrahim Kuru, Hilmi Kuru, İlmi Kuru, Erol Yoluç, Mehmet Bölükbaşı, Mehmet Far, Ahmet Adalı, Muhammet Çilingir, Kur’an kursu öğretmenleri Fazilet Kabakçı ve Havva Adalı katıldılar.

Mevlidi Şerif merasiminin ardından DEB Partisi Genel Başkanı ve konuklar Dimetoka Müslümanları Spor, Kültür ve Eğitim Derneği’ni ziyaret ettiler. Ağırlıklı olarak derneğin sorunları görüşüldü. Günün anısına Dernek Başkanı Süleyman Macur, DEB Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş’a ve konuklarına plaket takdim etti.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here