Ana Sayfa Batı Trakya Haberler ALANTEPE’DE HAVVA KARAKAŞ RÜZGARI

ALANTEPE’DE HAVVA KARAKAŞ RÜZGARI

22
0

Kozlukebir belediyesi tarafından organize edilen Alantepe Yağlı Güreşleri ve Kültürel etkinlikleri binlerce kişinin katılımıyla bu hafta sonu düzenleniyor. Etkinlikler çerçevesince 31 Ağustos Cumartesi gecesi Türkiye’den gelen konuk sanatçı Havva Karakaş, etkinliklere katılan binlerce kişiye söylemiş olduğu birbirinden güzel Rumeli türküleriyle izleyicilerden büyük alkış aldı.

Ayrıca Alantepe kültrürel etkinlikleri sırasında Şerif Osman ve Grubu ile Rıdvan Topal’ın söylemiş oldukları türküler de, etkinliğe katılan izleyiciler tarafından büyük alkış alırken herkes tarafından büyük bir beğeniyle seyredildi.

Öte yandan Alantepe etkinliklerinde bazı ufak aksaklıkların dışında Kozlukebir belediyesinin güzel organizasyonu katılımcılır tarafından büyük beğeni topladı. Ancak maalesef internet ortamında yayın yapan haber sitelerinden bazıları yayınladıkları sözde haberlerinde Kozlukebir belediyesinin davet etmediğini, halbuki köylere dağıtılan afişlerin davet değil de ne olduğunu insan kendi kendine sormadan edemiyor.

BİRLİK gazetesi olarak bizler de şunu belirtmek isteriz ki; Bizler hiç bir kişi yada kurumdan ‘Özel’ bir bir davetiye almadık, ancak etkinlik öncesi dağıtılan afişleri de görmezden gelip kişi yada kurumları eleştirmedik.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz