Ana sayfa Batı Trakya Haberler AHMET KARA: “OYLARINIZI BEKLİYORUM, AMACIM İLİM VE İRFAN YUVAMIZI HAK ETTİĞİ YERLERE...

AHMET KARA: “OYLARINIZI BEKLİYORUM, AMACIM İLİM VE İRFAN YUVAMIZI HAK ETTİĞİ YERLERE TAŞIMAK”

30
0

Avukat Ahmet Kara, İskeçe Muzaffer Salihoğlu Azınlık Ortaokulu ve Lisesi’nde 28 Ocak 2019 Pazartesi yarın yapılacak olan Encümen Heyeti seçimlerinde başkan adayı olduğunu açıkladı.

Ahmet Kara, BİRLİK Gazetesi’ne gönderdiği yazılı açıklamada şu ifadelere yer veriyor.

“İskeçe Azınlık Ortaokulu ve Lisesi’nin değerli velileri;

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Eylül ayında yasa ile okulumuzun statüsü değişmiş ve bundan sonra üç kişilik Encümen Heyeti tarafından idare edilmesi kararlaştırılmıştı.

Bu yasal düzenlemeye istinaden, 28 Ocak Pazartesi günü saat 08:00-17:00 arası okulumuzda encümen seçimi gerçekleşecektir.

İskeçe Müslüman Türk Azınlığı için tarihi bir öneme sahip bu okulumuzun, orta ve lise kısmında okumuş ve bunun bir övünç kaynağı olduğunu düşünen bir veli olarak, encümenlik seçimlerinde aday olmaya karar verdim.

Bu paylaşımımla, doğru kullanıldığı takdirde çok önemli bir iletişim aracı olan sosyal medyadan kararımı siz saygıdeğer velilere açıklamak ve tüm velilerin desteğini beklediğimi belirtmek isterim.

Amacım, İskeçemizin yetişmiş insanlarının büyük bir çoğunluğunun eğitimlerini tamamladıkları bu ilim ve irfan yuvamızı hak ettiği yerlere taşımak.

Bu vesileyle, aday olan, bu adaylıklarını da hile, yalan ve hakarete başvurmadan velilerin takdirine sunan ve tek amaçları OKULUMUZA HİZMET ETMEK olacak diğer encümen adaylarına da, başarılar dilerim.”

Saygılarımla

Av. Ahmet Kara

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here