Ana Sayfa Batı Trakya Haberler İŞADAMI LEVENT SADIK AHMET ÇİN’DE ULUSLARARASI PAMUK BİRLİĞİ TOPLANTISINA KATILDI

İŞADAMI LEVENT SADIK AHMET ÇİN’DE ULUSLARARASI PAMUK BİRLİĞİ TOPLANTISINA KATILDI

10
0

2012 ICA Uluslararası Pamuk Birliği toplantısı,1-2 Kasım tarihleri arasında Çin’in Hong Kong kentinde gerçekleşti. Bu yıl 1000 kişinin üzerinde delegenin katıldığı toplantılara, Yunanistan Batı Trakya’dan ve İstanbul’da çalışmalarını sürdüren genç işadamı Levent Sadık Ahmet de katıldı.

“Bizler Yunan pamuğuna olan katkılarımızdan dolayı çok gururluyuz ve Allahın izniyle bunu daha da yükseklere taşıyacağız”

Birlik gazetesi olarak Levent Sadık Ahmet’den aldığımız bilgiler doğrultusunda,toplantıların faydalı geçtiği ve önümüzdeki sezon Afrika pamuğu da satmaya başlayacaklarını ifade etti. Bu yıl Brezilya pamuğunda aktif rol almaya başladıklarını da ifade eden Levent Sadık Ahmet; “Ancak benim ve şirketim için, Yunan pamuğu her zaman listenin birinci sırasında yer alacağının altını çizmek isterim. Ayrıca şu anda başta Türkiye olmak üzere, Çin, Japonya,Endonezya, Mısır veTayvan’a Yunan pamuğunu ihraç etmekteyiz. Dünyanın dört bir tarafında artık bizlere güvenen dostlarımız bulunmaktadır. Dünyanın en büyük pamuk şirketinin Başkanı ile de çok verimli bir toplantı yaptık. Bizler Yunan pamuğuna olan katkılarımızdan dolayı çok gururluyuz ve Allahın izniyle bunu daha da yükseklere taşımak için elimizden gelen herşeyi yapmak için çalışacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz