Ana Sayfa Batı Trakya Haberler 25 MAYIS GÜNÜ OYLARIMIZI DEB PARTİSİ’NE VEREREK “AVRUPA AVRUPA DUY SESİMİZİ” DİYORUZ.

25 MAYIS GÜNÜ OYLARIMIZI DEB PARTİSİ’NE VEREREK “AVRUPA AVRUPA DUY SESİMİZİ” DİYORUZ.

9
0

Dostluk Eşitik Barış (DEB) Partisi İskeçe İl Teşkilatı heyeti 4 Mayıs 2014 Pazar akşamı Yassıören Köyü’nü ziyaret ederek AP seçimleri çalışmalarına devam etti.

DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu başkanlığındaki heyet Yassıören’deki kahveleri ziyaret ederek köy halkı ile sohbet etti. AP Milletvekili adaylarının da bulunduğu heyet köy halkına AP seçimlerinin Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı için önemini anlattı.

Ziyaretler sırasında söz alan Ozan Ahmetoğlu 25 Mayıs’ta yapılacak olan AP seçimlerinin azınlığımız adına tarihi bir fırsat sunduğunu vurguladı. Bu seçimler sayesinde 33 yıldır üyesi olduğumuz Avrupa Birliği’ne “Biz de Varız” mesajını iletme fırsatının doğduğunu vurgulayan Ahmeoğlu sözlerinin devamında şu ifadeleri kullandı:

“Yıllardır Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığı’nın sorunlarına gözlerini yumanların ve kulaklarını tıkayanların dikkatini çekmek için, birlik ve beraberlik içinde bir duruş sergilemek için, ülkemiz Yunanistan’a, Avrupa’ya ve dünyaya sorunlarımızı duyurmak için, yıllardır görmezden gelinen demokratik taleplerimize yine demokratik bir hak olan seçimlerle dikkat çekmek için 25 Mayıs 2014 günü sandığa gidiyoruz ve oylarımızı DEB Partisi’ne vererek “Avrupa Avrupa Duy Sesimizi” diyoruz.

Bizler bu seçimlerde azınlığımızın birlik içinde hareket edeceğini görüyor ve bu halka güveniyoruz. ‘Birlikte daha güçlüyüz’ diyerek varlığımızı tüm dünyaya duyuracağımıza olan inancımız tamdır. Bu yolda herkesi bizim partimize hepimizin partisine, DEB Partisi’ne destek olmaya davet ediyoruz.”  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz