Από τη ΦΡΟΥΡΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ, γνωρίζεται ότι, στα πλαίσια του προγράμματος κοινωνικής προσφοράς των Ενόπλων Δυνάμεων, την Τρίτη 26 Ιουνίου 2012, ιατρικό υγειονομικό κλιμάκιο, θα επισκεφθεί το χωριό Ραγάδα του Δήμου Αρριανών, προκειμένου να παράσχει υγειονομική υποστήριξη στους κατοίκους της ορεινής περιοχής.
Ana Sayfa Ελληνικά Νέα Yγειονομική υποστήριξη των Ενόπλων Δυνάμεων στους κατοίκους της ορεινής περιοχή