Ana sayfa Ελληνικά Νέα ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗ

10
0

Η σύνθεση είναι η πεμπτουσία της Αυτοδιοίκησης, αλλά και το πρόσταγμα της σημερινής πραγματικότητας. Στην ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ αλλάζουμε, ανανεωνόμαστε, προχωράμε μπροστά.

Είμαστε αυτοδιοικητικοί,

έχουμε την γνώση,

είμαστε δοκιμασμένοι,

γνωρίζουμε να συνθέτουμε,

πετύχαμε πολλά σε τρεισήμισι χρόνια,

ανοίξαμε δρόμους,

βάλαμε την Ανατολική Μακεδονία και Θράκη σε νέο δρόμο,

συνεχίζουμε με συνέπεια και γνώση,

συνεχίζουμε με κοινωνική αλληλεγγύη.

Είμαστε η ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.

Η πορεία που ξεκινήσαμε πριν από τρεισήμισι χρόνια, σήμερα παράγει και αποδίδει καρπούς, μετουσιώνεται στο σύνθημα-προτροπή, «Με Ενιαία Περιφερειακή Συνείδηση» και οριοθετεί την επόμενη μέρα. Αυτή είναι η πρόταση μας προς τους πολίτες της Ανατολικής Μακεδονίας και της Θράκης.

Μια πραγματικά ανεξάρτητη αυτοδιοικητική παράταξη με ένα πραγματικά πολυσυλλεκτικό ψηφοδέλτιο, αναγνωρισμένης αξίας ανθρώπων, που γνωρίζουν τα προβλήματα και μπορούν να δώσουν λύσεις.

Ανακοινώνουμε σήμερα τους πρώτους 55υποψηφίους περιφερειακούς συμβούλους.

«Η πρόταση μας απευθύνεται σε όλους τους πολίτες της Περιφέρειας και ζητάμε από όλους τους πολίτες να επαναβεβαιώσουν την εμπιστοσύνη τους στην παράταξη μας, για να συνεχίσουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, σε μια συμμαχία με όλες τις ενεργές δυνάμεις του τόπου, χωρίς αποκλεισμούς, χωρίς διακρίσεις. Είμαστε η ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ», τονίζει χαρακτηριστικά ο επικεφαλής της παράταξης και Περιφερειάρχης Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης Άρης Γιαννακίδης.

 

 

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι της ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΔΡΑΜΑΣ

1

ΓΚΟΝΤΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΓΡΟΤΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΓΡΟΤΩΝ

2

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

3

ΖΙΜΠΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ -ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

4

ΚΑΡΑΪΣΑΡΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ

5

ΜΑΚΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ –ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ

6

ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ –

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

7

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

8

ΣΕΝΔΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ –

πρώην ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΛΜΕ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΕΒΡΟΥ

1

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ

2

ΒΑΒΙΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

DrΓΕΩΠΟΝΟΣ –

ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

3

ΒΡΕΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

4

ΓΑΛΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ ΧΕΙΡ. ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ

5

ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ – ΚΥΡΚΟΥΣΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

6

ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ –

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΕΡΩΝ

7

ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

8

ΚΑΣΙΜΑΤΗ

ΑΙΜΙΛΙΑ (ΕΜΥ)

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Δ.Ε.Δ.Δ.Η.Ε.

9

ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ-

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

10

ΚΟΣΙΔΗΣ

ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ)

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ

11

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΣΤΡΑΤΟΥ ΞΗΡΑΣ

12

ΣΚΕΥΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

13

ΤΣΙΑΓΚΑΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΟΤΕ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

14

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ –

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

15

ΧΑΤΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΒΑΛΑΣ

1

ΑΪΒΑΖΙΔΗΣ 

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΑΘΛΗΤΗΣ

2

ΓΕΡΟΜΑΡΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ –

ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

3

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΡΟΤΗΣ  – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΗΣ

4

ΚΟΥΣΙΔΟΥ

ΝΙΝΟ (ΝΙΝΑ)

ΔΑΣΚΑΛΑ

5

ΛΑΜΠΕΤΣΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΟΣ)

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ

6

ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΡΟΤΗΣ

7

ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ

8

ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΥΑΚ –

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

9

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

10

ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

11

ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

12

ΤΣΟΚΑΚΤΣΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΘΑΣΟΥ

1

ΠΑΤΗΡΑΣ 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

2

ΤΕΦΛΙΟΥΔΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΕΙΔΙΚΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΞΑΝΘΗΣ

1

ΒΑΡΕΛΤΣΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

2

ΒΛΑΣΑΚΟΥΔΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

3

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΑΙΜΙΛΙΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ-ΜΑΙΕΥΤΗΡΑΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

4

ΔΑΛΑΤΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΡΟΤΗΣ

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΑΒΑΤΖΑΝΙΔΟΥ –

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

6

ΝΙΑΖΗΦ ΟΓΛΟΥ

ΝΙΑΖΗΦ

ΑΓΡΟΤΗΣ

7

σερεφια

σουλτανα (τανια)

συνταξιουχοσ εασ ξανθησ

8

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙoΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ ΝΕΦΡΟΛΟΓΟΣ

9

ΧΟΤΣΚΑ

ΝΕΔΗΜ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

10

ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΠΗΣ

1

ΔΕΛΗ

ΙΛΜΠΑϊ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

2

ΕΜΙΝ

ΜΕΧΜΕΤ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ

3

ΚΑΡΑ ΧΟΥΣΕΪΝ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

4

ΜΗΛΙΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

5

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

6

ΠΑΤΤΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΔΗΓΟΣ ΚΤΕΛ

7

ΤΣΙΤΗΡΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

8

ΧΑΚΑΝ ΧΑΛΗΛ

ΤΕΦΗΚ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here