Ana sayfa Batı Trakya Haberler YÜKSEK DEVRİYE TAKIMI: “KARAR ALINDI, TÜRK UÇAĞINI DÜŞÜRECEĞİZ”

YÜKSEK DEVRİYE TAKIMI: “KARAR ALINDI, TÜRK UÇAĞINI DÜŞÜRECEĞİZ”

27
0

Ege Denizi’nde provokasyon hazırlığına dikkat!!!

Yunanistan’da geniş çaplı okuyucusu bulunan bir haber portalında yayınlanan haber akıllara durgunluk verecek tarzdan. Haberde Yunanistan’ın hava sahasını ihlal eden Türk savaş uçağının karadan havaya ateşlenen füzeyle düşürüleceğini ileri sürdü.

24 Ekim 2016 tarihli “YÜKSEK DEVRİYE TAKIMI” imzasıyla yayınlanan bildiride ilginç ifadeler yer alıyor. Haberin başlığı, “ALARM! Karadan-havaya fırlatılan füzenin Yunan hava sahasını ihlal eden Türk savaş uçağına fırlatılması an meselesidir”.

“Karar alındı beyler.

 Kişiler-kahramanlar kariyerlerini böyle bir savunma görevi için feda edenler Yunanistan’ın şerefi için çoktur.

Şimdi sadece geriye emir verilmesi kalıyor ve çok yakında tarihe altın harflerle yazılacak.

O zaman göreceksiniz kim kiminle ve ne için.

Türkiye bizi uluslararası düzeyde görülmemiş bir şekilde rezil ediyor. Bu, kardeş Kıbrıs’a yönelik acilen yapılan müdahalenin ardından ve son yıllara tehlikeli bir şekilde herkesi hayretler içinde bırakarak giderek artıyor.

Biz tepki koymadıkça, izlediğimiz gerilime hayır politikasıyla güçsüzlük gösterdikçe daha fazla hak talep edecek, Ege adalarında, Trakya’da, daha sonra İpiros (Epir) ve Thessaloniki (Selanik).   

Biz tepki koymadığımız sürece Ege’deki pide’nin daha fazla bölüşülmesinde baş rol oynayacak.

NATO üye ülkeler arasında anlaşmazlıklara karışmıyor, AB sadece ekonomik sınırlarla ilgileniyor.

ABD ve Rusya onlarla birlikte işbirliği yapmaya mecbur kalacak, ki Akdeniz’in pidesi’nden yemek için, çünkü daha fazla başrol oynadığını görüyorlar.   

Diğer konular arasında hedef, Lozan Anlaşması’nı yeniden düzenlemeye zorlayarak sürüklemek olacaktır. Bu artık kolay, daha 1 veya 2 İmia’ya (Kardak) benzeyen adacıkları işgal ederse, ki artık Yunanistan için bu nötr bölge.

Ancak bekçiler artık bekleyemezler, “yeminlerine” ihanet edemezler, değerlere göğüs germemek yapamazlar, asırların derinliklerinden gelen ilkeler ve idealler, ataların kanlarını unutamazlar, gurur duydukları binlerce yıllık bir tarihi mi unutsunlar.

Hazır olmayanlar, bizleri affedin!!

YÜKSEK DEVRİYE TAKIMI

omada.h.police@gmail.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here