Ana Sayfa Batı Trakya Haberler YDP İSKEÇE MİLLETVEKİLİ ADAYI ŞABAN BANDAK’TAN DEB PARTİSİ VE İTB’YE ZİYARET

YDP İSKEÇE MİLLETVEKİLİ ADAYI ŞABAN BANDAK’TAN DEB PARTİSİ VE İTB’YE ZİYARET

15
0

Dostluk Eşitlik Barış Partisi İskeçe İl Teşkilatı’na millevekili adaylarının ziyaretleri devam ediyor. Yeni Demokrasi Partisi İskeçe Milletvekili adayı Şaban Bandak Dostluk Eşitlik Barış Partisi İskeçe İl Teşkilatı’nı ziyaret etti. Bandak, aynı gün İskeçe Türk Birlliği’ne de bir ziyaret gerçekleştirdi.

 

28 Nisan Cumartesi günü Dostluk Eşitlik Barış Partisi İskeçe İl Teşkilatı’na gerçekleşen ziyarette Şaban Bandak, DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu ile il teşkilatı yöneticileri tarafından karşılandı.

 

Şaban Bandak ziyaret sırasında yaptığı konuşmada DEB Partisi yetkililerine güzel karşılamalarından dolayı teşekkür ederken şu ifadeleri kullandı : “Seçim yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Bugün DEB Partisi’ni ziyaret ediyoruz. Ben azınlık insanından biri olarak azınlık insanının yanında olacağım. İş hayatında başarılı oldum. İnanıyorum ki bu hizmet işinde de başarılı olacağım. Seçimler Pazar günü bitecek. Pazartesi günü birbirimizin yüzüne bakacağız. Azınlığımız için en hayırlısı olsun inşallah. Şimdiden söylüyorum ki, hiç kimseye kırgın ve kızgın değilim. Söz veriyorum insanımızın çıkarı neyse ben o şekilde hareket edeceğim.”

 

Şaban Bandak’ın ardından söz alan DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu ise Şaban Bandak’ı ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek sözlerine şöyle devam etti : “Tüm adaylara olduğu gibi sayın Bandak’a başarılar diliyoruz. Biz DEB Partisi olarak 7 Mayıs’ta azınlığın mecliste temsilcilerinin olması gerektiğine inanıyoruz. Partiler bugüne kadar azınlığımızın sorunlarını görmezden geldiler. Bunun önümüzdeki seçimlerden sonra değişmesini umuyoruz. Ziyaretinizden dolayı bir kez daha teşekkür eder, seçim yarışında başarılar dileriz.”

 

DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu ziyaret anısına Şaban Bandak’a partinin plaketini hediye etti.

 

 

ND İSKEÇE MİLLETVEKİLİ ADAYI ŞABAN BANDAK İSKEÇE TÜRK BİRLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 

Yeni Demokrasi Partisi (ND) İskeçe Milletvekili adayı Şaban Bandak, 27 Nisan 2012 Cuma günü İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etti.

 

İskeçe Türk Birliği Başkanı Ahmet Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Şaban Bandak, adaylığı hakkında bilgi vererek; “Cesaretliyim, kendime güveniyorum. Ben hizmet için varım. Seçildiğim taktirde bölgemizin yararı için görevimi en iyi şekilde yürüteceğim” ifadelerini kullandı. İskeçe Türk Birliği Başkanı Ahmet Kara da ziyeretinden dolayı kendisine teşekkür ederek şunları dile getirdi: “Çok zor bir seçim dönemi yaşamaktayız. Öncelikli amacımız İskeçe’den en az bir milletvekili seçmek olmalıdır. Bu nedenle bu seçimlerde bilinçli bir şekilde herkesin ‘OY’unu kullanması gerekmektedir. 6 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlerde tüm azınlık adaylarımıza başarılar diliyorum”.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz