Ana Sayfa Batı Trakya Haberler ŞÜKRÜ KÖSE YENİDEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

ŞÜKRÜ KÖSE YENİDEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

11
0

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa şubesi, 24. Olağan Genel Kurulu’na hazırlanıyor. Toplantının 24 Şubat 2013 Pazar günü saat 13:00’te Bursa Merinos Parkı Atatürk Kongre Kültür Merkezi (AKKM) Orhangazi Salonu Osmangazi-BURSA adresinde yapılacağı açıklandı.

BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse, önümüzde hafta gerçekleşecek olan kongerede yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamasında Şükrü Köse, Haziran 2011’den bu yana 20 aylık süreçte 100’ün üstünde etkinlik gerçekleştirdiklerini vurguladı.

BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Şükrü Köse, “Öncelikle gerçekleştirdiğimiz bu faaliyetlerimizde bizi yalnız bırakmayan kentimizin yöneticilerine, kurum ve kuruluşlarımıza ve Batı Trakyalı hemşehrilerime teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla beraber, tüm Batı Trakya Türk toplumunu en güzel şekilde temsil ettiğimize ve onlara hizmet etmeye çalıştığımıza inanıyoruz.” dedi.

Yeniden seçilmesi halinde hizmetlere ara vermeden devam edeceklerini belirten Köse, “Seçilmemiz durumunda yine aynı performansla daha da donanımlı çalışacağımızı herkesin bilmesini isterim. Yeni dönemde de ‘yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’ anlayışından hareketle birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla önem vereceğiz.” şeklinde konuştu.

SAĞLIK BAKANI MEHMET MÜEZZİNOĞLU’DA KONGREYE KATILIYOR

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun da katılacağını dile getiren Köse, “Derneğimize hizmet edebilmek arzusu ile bir dönem daha bu göreve talip olduğumu açıklıyorum. Seçime tüm dernek üyelerinin katılmasının önemini vurgulayarak, umuyorum ki bu kongremiz, Batı Trakya Türk toplumu için hayırlara vesile olur” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz