Ana Sayfa Batı Trakya Haberler THY’YE YUNANİSTAN’DA ÇİFTE ÖDÜL

THY’YE YUNANİSTAN’DA ÇİFTE ÖDÜL

18
0

Türk Hava Yolları (THY), Atina Uluslararası Havalimanı’nın 16. kez düzenlediği Havayolları Pazarlama Çalıştayı kapsamında iki kategoride ödül aldı.

Atina Uluslararası Havalimanı Otoritesi, Türk Hava Yolları’nın 2015 yılında göstermiş olduğu performansı “Best of the Top 10 Performance ” (İlk 10 Performansın En İyisi) ve “Fastest Growing Airline Western Europe” (Batı Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu Şirketi) kategorilerinde iki ayrı ödüle lâyık gördü. Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan THY Atina Müdürü Alp Yavuzeser, 60’tan fazla havayolunun 80’in üzerinde uluslararası noktadan uçuş düzenlediği ve THY’nin ilk uluslararası seferini düzenlediği Atina’da bu ödülü almanın memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

Yavuzeser, şunları söyledi:

“2015 yılında beşinci kez “Avrupa’nın En İyi Havayolu” seçilen Türk Hava Yolları bugün 113 ülkede, 49’u yurtiçi, 235’i yurtdışı olmak üzere toplam 284 noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Toplam 304 uçaktan oluşan dünyanın en genç ve modern filolarından birine sahip olan Türk Hava Yolları, güçlü filosu, geniş uçuş ağı, yüksek kalitede ürünüyle Yunanistan’lıları dünyaya bağlamanın yanı sıra, dünyayı Yunanistan’a bağlayarak Yunan turizmine katkı sağlamak için çalışmaktadır. Yunanistan’ın turizm alanındaki büyüme potansiyelini destekliyor ve seferlerimizle Yunanistan turizm ve ticari pazarını çeşitlendiriyoruz. Aldığımız ödüller, Türk Hava Yolları’nın Yunan halkı ve turizmi için izlediği yolun doğruluğunu gösteriyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz