Ana Sayfa Yunanistan Haber THY Yunanistan’da Ödül Aldı

THY Yunanistan’da Ödül Aldı

123
0

Türk Hava Yolları Yunanistan’da 2018 yılının en iyi şirketi olarak ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin göklerdeki gururu Türk Hava Yolları Yunanistan’da ödüle layık görüldü. Atina’da Müzik Sarayında gerçekleştirilen “3. Altyapı ve Ulaştırma Konferansı”nda (3. Infrastructure and Transport Conference) 2018 yılının en iyi taşımacılık şirketi ödülüyle taçlandırıldı.

Türk Hava Yolları, diğer havayolu şirketlerinden farklı olarak 124 ülkede 310 varış noktasına uçarak hizmet veren ve Yunan destinasyonlarını tanıtmak için öncülük eden uygulamalar ve yenilikçi girişimleri ödülünü aldı.

Ödülü, Türk Hava Yolları adına Yunanistan Genel Müdürü Alp Yavuzeser aldı. Yavuzeser tören sonrasında şunları dile getirdi:

“Türk Hava Yolları, geniş hizmet yelpazesiyle Yunanistan’ın güzelliklerini öne çıkararak, Atina ve Selanik’in turizm potansiyeline katkıda bulunmaya devam ediyor. Geçen yıl Yunanistan’a ve Yunanistan’dan dünyanın değişik noktalarına 600.000’den fazla yolcu taşıdık. Büyüyen Yunan turizm endüstrisinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz ve Yunanistan için başka bir rekor yılına katkıda bulunuyoruz. Böyle bir konferans düzenlemek için inisiyatif alan konferans organizatörlerine teşekkür ediyorum.”

Konferansın organizatörlerden Fotis Fotinos ve Nikos Karagiannis ise şunları dile getirdi:

“3. Altyapı ve Ulaştırma Konferansı”nın gidişatı, Türk Hava Yolları’nın Yunanistan’da son beş yıldaki başarılı yükselişinde olduğu gibi, önümüzdeki yıllarda da çok başarılı olmaya aday. Türk Hava Yolları’nın çalışmalarını en önemli ve en değerli nakliye şirketlerinden biri olarak kabul etmek büyük bir zevk ve bu başarının gelmesi için en mükemmelini yapan Sayın Alp Yavuzeser’i tebrik etmek istiyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz