Ana sayfa Avrupa ve Balkanlar'dan Haberler TAVŞAN YAHNİSİ ESKİ DOSTLARI BİR ARAYA GETİRDİ

TAVŞAN YAHNİSİ ESKİ DOSTLARI BİR ARAYA GETİRDİ

11
0

Domruköylü Yakup İbram’ın yerinde Tavşan Yahnisi yemeği, eski dostları bir araya getirdi. Yemeğe Birlik gazetesi olarak, bizler de davet edildik. Domruköy çıkışı yol üzerinde yazlık olarak kullanılmak üzere yapılmış bir odada, bir araya gelen dostlar, kendi aralarında güzel bir yahni ziyafeti verdiler.

Domruköylü Rahim Mustafa tarafından özenle hazırlanmış bol soğanlı Tavşan Yahnisi yemeğine, aynı köyden Osman, İsmail, Hacı Sabri, Delinasuhköy’den de Hacı Yusuf ve Hacı Şerafettin katıldılar. Belirli aralıklarla burada bir araya geldiklerini ifade eden Rahim Mustafa, eski dostlar ve arkadaşlarla yakından sohbet etme imkanı bulduklarını söyledi. Birlik gazetesi olarak bizleri de bu yemeğe davet ettikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Önceki makaleDEVLETE BORCU OLANLARA TAKSİT İMKANI
Sonraki makaleVOLOS’TA BİR ASKER HAYATINI KAYBETTİ
BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here