Ana sayfa Batı Trakya Haberler SİRİZA MİLLETVEKİLİ İRO DİOTİ KOZLUKEBİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM ŞERİF’İ ZİYARET ETTİ

SİRİZA MİLLETVEKİLİ İRO DİOTİ KOZLUKEBİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM ŞERİF’İ ZİYARET ETTİ

20
0

Rodop bölgesinde bazı temaslarda bulunan SİRİZA Partisi Larisa Milletvekili İro Dioti 3 Ocak 2012 Salı günü Kozlukebir Belediye Başkanı İbrahim Şerif’i makamında ziyaret etti.

Maronya Belediyesi’nin ardından Kozlukebir Belediyesi’ne geçen Milletvekili Dioti’yi belediyede Başkan İbrahim Şerif, Başkanvekili Aydın Başoğlu ve Meclis Başkanı Rıdvan Mustafa karşıladı.

Öğle saatlerinde gerçekleşen ziyaret görüşmesinde Larisa milletvekili, belediye ve bölgenin genel durumu hakkında Başkan İbrahim Şerif’ten bilgiler aldı. Belediye başkanı, Milletvekili Dioti’ye Kalikratis sonrası oluşan yeni belediyenin yapısı, dört bölgenin kendine has özellikleri ve bölgede yaşayan vatandaşların sorunları ve sıkıntıları hakkında bilgiler verdi.

Başkan, ayrıca ülkede yaşanan ekonomik krizden Kozlukebir Belediyesi’nin derinden etkilendiğini ve vatandaşa hizmet anlamında gerçekleştirmek istedikleri bir çok projeyi kriz dolayısıyla ne yazık ki hayata geçiremediklerini ifade etti.

Milletvekili Dioti ise, ülkede yaşanan ekonomik krizle değinerek partinin görüşleri ve genel anlamda çalışmalar hakkında belediye yönetimine bilgiler verdi.

Ziyaret görüşmesi sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. Yaklaşık bir saat süren görüşmede Milletvekili İro Dioti’ye Siriza Partisi Rodop İl Teşkilatı temsilcileri ve Sabık Milletvekili Mustafa Mustafa eşlik etti.

Ziyaretin sonunda belediye yönetimi ile milletvekili ve diğer temsilciler belediye binası önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here