Ana Sayfa Batı Trakya Haberler SİRKELİ SPOR KULÜBÜ’NDEN NADİDE SULTAN’LI MUHTEŞEM BİR AİLE GECESİ ORGANİZASYONU

SİRKELİ SPOR KULÜBÜ’NDEN NADİDE SULTAN’LI MUHTEŞEM BİR AİLE GECESİ ORGANİZASYONU

11
0

Sirkeli Spor Kulübü 4 Mayıs 2012 tarihinde Gümülcine’nin Chris Eve Oteli’nde muhteşem bir ‘Aile Gecesi’ düzenledi. Geceye başta Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosu sayın Mustafa Sarnıç, Muavin Konsoloslar Ufuk Gözaydın ve Adnan Öztürk olmak üzere, Kozlukebir Belediye Başkanı İbrahim Şerif, Meclis Başkanı Rıdvan Mustafa ve Meclis Üyeleri, muhalefet kanadından Halit Mehmet, Saadettin Şakir Hüseyin, milletvekili adayları Ahmet Hacıosman, İlhan Ahmet, Mehmet Eminoğlu, Ayhan KaraYusuf ve İlbay Deli, D.E.B. Partisi Genel Başkan Danışmanı ve Özel Kalem Müdürü Aydın Ahmet, D.E.B. Partisi Gençlik Kolları Başkanı İkbal Karasaliosman ve parti görevlileri katıldılar.

Orkestra City’nin şarkıları eşliğinde başlayan gecede daha sonra Sirkeli Spor Kulübü Takımı Başkanı Eczacı Sali Hüseyin Kamil T.C. Gümülcine Başkonsolosu Mustafa Sarnıç’a üzerinde ismi yazılı Sirkeli Futbol Takımı’nın bir formasını hediye etti. Aynı şekilde daha önceki yıllarda takımda emeği geçen başkan ve yöneticilere, gecenin düzenlenmesinde sponsor olan firmalara birer plaket ve forma hediye edildi. Daha sonra sahneye, Türkiye’den gelen sanatçı Nadide Sultan çıktı. Bana bu topraklar çok iyi geldi diyen Nadide Sultan; “Kendimi sanki buraya dinlenmeye gelmiş gibi hissediyorum. Ayrıca Başkonsolos sayın Mustafa Sarnıç’ın da aramızda olmasından çok mutluluk duydum ve kendilerine yeni Büyükelçilik görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Nadide Sultan daha sonra, birbirinden güzel söylediği şarkılarla geceye katılanlara doyasıya bir müzik şöleni yaşattı. Gecede Nadide Sultan imzalı bir futbol topu açık artırmaya sunuldu. Açık artırma sonunda futbol topunu, 1500 Euro’ya Rodop Milletvekili adayı Ahmet Hacıosman aldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz