Ana sayfa Batı Trakya Haberler SİRKELİ FUTBOL TAKIMI PANTHRAKİKOS FUTBOL TAKIMI İLE BİR HAZIRLIK MAÇI YAPACAK

SİRKELİ FUTBOL TAKIMI PANTHRAKİKOS FUTBOL TAKIMI İLE BİR HAZIRLIK MAÇI YAPACAK

12
0

Sirkeli Futbol takımı yöneticilerinden edindiğimiz bilgilere göre Sirkeli Futbol takımı ile Panthrakikos (PAF) Futbol takımı 25 Ağustos 2012 Cumartesi günü saat 18:30’da, Sirkeli Futbol sahasında bir hazırlık maçı yapacak. Yunanistan amatör liglerinin başlamasına çok az bir süre kala ve sporun kardeşliği, barışı ve toplumlar arası diyaloğu güçlendirici gibi unsurlarını da göz önünde bulundurarak bu maçın bir dostluk maçı havası içinde geçmesi bekleniyor.

Ayrıca Sirkeli Futbol takım kaptanı Erdem Hüseyin’den edindiğimiz bilgilere göre; bu maçın bir dostluk maçının ötesinde, antrenör Kostas Kaçimigas yönetimindeki takıma bu yıl yeni transfer olan oyuncuları da yapılacak bu dostluk maçında, onların performanslarını görme fırsatı olacağını belirterek, tüm bölge halkını da bu maça davet ettiklerini ifade etti. Son olarak kaptan Erdem Hüseyin, önümüzdeki günlerde Sirkeli Futbol takımı olarak bir yemek organizasyonu yaptıklarını konuyla ilgili olarak gerekli açıklamanın tarih belirlendikten sonra yapılacağını söyledi.

Hatırlanacağı üzere Sirkeli Spor Kulübü 4 Mayıs 2012 tarihinde Gümülcine’nin Chris Eve Oteli’nde muhteşem bir ‘Aile Gecesi’ düzenlemiş ve geceye Türkiye’den ses sanatçısı Nadide Sultan katılarak, misafirlere eğlence dolu bir gece yaşatmışlardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here