Ana sayfa Batı Trakya Haberler “İSKEÇE BELEDİYESİ’NDE EŞİTLİK LİSTESİ” YÖNETİCİLERİ D.E.B. PARTİSİ’NE KATILDI

“İSKEÇE BELEDİYESİ’NDE EŞİTLİK LİSTESİ” YÖNETİCİLERİ D.E.B. PARTİSİ’NE KATILDI

15
0

2 Temmuz 2011 Cumartesi günü DEB Partisi’nin İskeçe İl Teşkilatı Bürosu’na giden “İskeçe Belediyesi’nde Eşitlik Listesi” Başkanı Hüseyin Ahmetoğlu, İskeçe Yerel Meclis Üyesi Onur Hint, Atmacalı (Gerakas) Yerel Meclis Üyesi Saffet İnce, İskeçe Belediyesi bünyesinde kurulan “Diyalog Komisyonu”ndaki tek Türk üye olan Erkan Ruşen ve Eşitlik Listesi’nin ilk kurucularından ve listenin eski Asbaşkanı Tuncay Çavuş partisine üye oldular.

 

Partinin İskeçe Bürosunda DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu’yla görüşen Eşitlik Listesi yöneticileri, DEB Partisi’ne katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. “İskeçe Belediyesi’nde Eşitlik Listesi” Başkanı Hüseyin Ahmetoğlu, “Bugün Listemizin diğer yöneticileri ile beraber DEB Partisi’ne katılmış oluyoruz. Bu katılımların hem partimize hem de toplumumuza hayırlı olmasını diliyorum. Halkımız için verdiğimiz mücadele devam ediyor.” diye konuştu.

 

DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu ise Liste üyelerine partiye katıldıkları için teşekkür ederek, DEB Partisinin bu katılımlarla beraber daha da güçlendiğini ve yoluna sağlam adımlarla devam ettiğini belirterek şunları söyledi: “Bugün toplumda bir görev üstlenen çok değerli arkadaşlarla birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim. İskeçe’de kurulan Eşitlik Listesi azınlık tarihinde ve bölge tarihinde çok önemli bir mihenk taşıdır. Bu görevini ve rolünü bundan sonra da sürdürecektir ve azınlığın sesi olmaya devam edecektir. DEB Partisi bugünden itibaren daha güçlüdür. Hak, hukuk ve eşitlik mücadelesi verme niyetinde olan, samimi bir şekilde topluma bir şeyler kazandırma iradesini taşıyan herkesi partimizin çatısı altında buluşma çağrımızı tekrarlıyorum.” Dedi.

 

“GÖZLER GÜMÜLCİNE’DE “EŞİTLİĞE İLK ADIM LİSTESİNDE” 

 

İskeçe’deki “İskeçe Belediyesi’nde Eşitlik Listesi” yönetiminin DEB Partisi’ne katılmasından sonra şimdi gözler Gümülcine Belediyesi’nde “Eşitliğe İlk Adım” Listesi başkanı Sibel Mustafaoğlu ve Meclis üyesi Koray Hasan’a çevrildi. Sibel Mustafaoğlu ve Meclis üyesi Koray Hasan’ın ne yapacakları merak konusu olmaya başladı.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here