Ana Sayfa Batı Trakya Haberler SAMOS’U BU YAZ DA TÜRK TURİSTLER CANLANDIRACAK, SEFERLER 20 NİSAN’DA BAŞLIYOR

SAMOS’U BU YAZ DA TÜRK TURİSTLER CANLANDIRACAK, SEFERLER 20 NİSAN’DA BAŞLIYOR

26
0

İlkbaharın gelmesiyle birlikte Samos adası esnafı Türk turistlerin gelmesini bekliyor. Seferihisar Sığacık’tan Samos Adası’na düzenlenen feribot seferleri 20 Nisan’da yeniden başlıyor.

Seferihisar Belediyesi, TURSEM Turizm-Samos Star, Teos Marina ve Samos’lu işadamları işbirliğiyle sürdürülen, Seferihisar Sığacık Teos Marina ve Samos Karlovassi Limanları arasında düzenlenen feribot seferlerinde 2018 sezonu 20 Nisan Cuma gününden itibaren başlayacak.

Geçtiğimiz yaz sezonunda 17 bin kişinin kullandığı seferlerde, Yunanistan’ın o bölgedeki en güzel adalarından biri olan Samos, muhteşem doğası ve zengin mutfağıyla yine Türk komşularını bekliyor.

20-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek tanıtım turlarında günübirlik feribot bileti, yanında ada turuyla beraber 25 Euro’dan satılıyor. Feribot bileti, bir gece konaklama ve ada turu fiyatı ise sadece 49 Euro.

Seferler, haftanın dört günü Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri olacak. Feribot Sığacık’tan sabah 08.00’de, Karlovassi Limanı’ndan Saat 17.00’de hareket edecek. Ege Denizi’ndeki keyifli yolculuk 400 kişilik lüks feribotla 1 saat 55 dakika sürecek.

Yeşil pasaport vizesiz

Yeşil pasaporta vize gerektirmeyen turlarda, normal pasaport için Schangen Vizesi allınması gerekiyor. Kapıda vize uygulamasının iki hükümet ve Avrupa Birliği arasında yapılacak anlaşmayla bu yıl da uygulanması bekliyor.

Seferlerle ilgili detaylı bilgiye www.samosstar.com adresinden ve 02324639763 nolu telefondan ulaşabileceği bildirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz