Ana sayfa Batı Trakya Haberler “BEREKET KONVOYU” BRATANKOVA’DA İFTAR YEMEĞİ VERDİ

“BEREKET KONVOYU” BRATANKOVA’DA İFTAR YEMEĞİ VERDİ

21
0

İstanbul Bayrampaşa Belediyesi “Kardeşlik Sınır Tanımaz” Bereket Konvoyu İskeçe Bratankova (Gorgona) köyünde  kişiye iftar yemeği verdi.

23 Temmuz 2014 akşamı düzenlenen iftar yemeğine başta T.C. Gümülcine Başkonsolosu Osman İlhan Şener olmak üzere, İskeçe S. Müftüsü Ahmet Mete, Muavin Konsoloslar Alper Atak, Murat Ertaş, THY Selanik Müdürü Utku Yazan, DEB Partisi Genel Başkanı Mustafa Ali Çavuş  ve Yardımcısı Ozan Ahmetoğlu, Bereket Konvoyu Koordinatörü Mustafa Hatipler, Mustafçova Belediye Başkanı Mustafa Cukal, yeni seçilen ve görevi devralacak olan Başkan Cemil Kabza, BTTDD BUrsa Şubesi Başkanı Şükrü Köse, İskeçe Türk Birliği Başkanı Ramadan Nizam ve kalabalık bölge insanı katıldı.

İftar yemeği programı Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başladı ve ardından okunan ezandan sonra hep birlikte iftar açıldı. İftar sonrasında İsrail’in Gazze’de Müslümanlara yaptığı zulümün durması için hep birlikte dua yapıldı.

Selamlama konuşmalarının ardından ilahiler eşliğinde semazen gösterisi sunuldu. Program son olarak halk müziği‘nin birbirinden güzel şarkıları ile son buldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here