Ana sayfa Batı Trakya Haberler ÖNDER MÜMİN YASSIKÖY’DE KURUM VE KURULUŞLARI ZİYARET ETTİ

ÖNDER MÜMİN YASSIKÖY’DE KURUM VE KURULUŞLARI ZİYARET ETTİ

24
0

Önder Mümin Yassıköy’de (İasmos) kurum ve kuruluşları ziyaret etti.

Doğu Makedonya-Trakya Eyalet Meclis Üyesi ve Yassıköy (İasmos) Belediye Başkan adayı Avukat Önder Mümin Yassıköy’de kurum ve kuruluşları ziyaret etti.

İlk olarak Yassıköy’deki Sağlık Ocağını ziyaret eden Önder Mümin, görevli personelden Sağlık Ocağı hakkında bilgi aldı, karşılaştıkları sorunları bizzat dinledi.

Buradan Rodop (Rodopi) Orman Müdürlüğü Yassıköy Bölge Temsilciliğine geçen Önder Mümin görevlilerden, vatandaşlar ile birim arasında zaman zaman yaşanan olumsuzluklar ve alınması gereken tedbir ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi oldu.

Bölgede önemli bir işleve sahip Yassıköy Bölge İtfaiye teşkilatını da ziyaret eden Önder Mümin, teşkilatın eğer var ise eksiklikleri ve yaptıkları veya yapılması gereken çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Son olarak Yassıköy Polis Merkezi’ne geçen Önder Mümin, bölgedeki asayişi ve vatandaşın güvenliğini 24 saat süreyle sağlayan Polis Merkezinde görevli olan personele görevlerinde başarılar diledi, karşılaştıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi oldu.

Bu ziyaretleri değerlendiren Önder Mümin, Belediye sınırları içinde bulunan kurum ve kuruluşların işleyişi Belediye ile birbirine bağlantılı olduğundan dolayı belirli zamanlarda bu tür ziyaretlerin önemine dikkat çekerek, bölge insanı tarafından önümüzdeki seçimlerde Belediye yönetimine getirildiklerinde nelerin yapılması gerektiğini önceden tespit ederek hazırlıklı olunmasına büyük önem verdiklerini söyledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here