Ana sayfa Batı Trakya Haberler NARLIKÖY KURUÇAY KÖPRÜSÜ YAN YATTI ÇAMURA BATTI, AVANTAS’A 4.100.000 EURO’YA YENİ KÖPRÜ...

NARLIKÖY KURUÇAY KÖPRÜSÜ YAN YATTI ÇAMURA BATTI, AVANTAS’A 4.100.000 EURO’YA YENİ KÖPRÜ YAPILACAK

34
0

Narlıköy Kuruçay köprüsü yan yattı çamura battı, Avantas’a 4.100.000 euro’ya yeni köprü yapılacak.

Narlıköy Kuruçay (Kompsatos) köprüsü 10 Eylül 2017 tarihinde bir sabaha karşı düştü. O tarihten bu tarihe kadar ne yan yatan köprü kaldırıldı ne de yeni yapılması yönünde hiçbir kimseden çıt çıkmadı. Ulaşım merkez Yassıköy ile halen eski köprü üzerinden devam ederken, Doğu Makedonya-Trakya Eyalet Başkanı Metios Hristos ve ekibinden ne ses ne de seda duyulmadı. Çünkü köprünün yapımı Yassıköy Belediyesi sorumluluğunda değil, Doğu Makedonya-Trakya Eyaleti’nin sorumluluğundadır.

Narlıköy köprüsünde vaziyet bu şekilde devam ederken, Doğu Makedonya-Trakya Eyalet Başkanı Metios Hristos Evros bölgesi Yardımcısı Dimitris Petroviç ile birlikte Dedeağaç Avantas bölgesine var olan köprünün yerine 4.100.000 euro’ya yeni bir köprü yapılacağını açıkladı.

Avantas köprüsü 4.100.000 euro’ya yeni yapılacak.

Şimdi tüm gözler 10 Eylül 2017 tarihinde bir sabaha karşı düşen Narlıköy Kuruçay (Kompsatos) köprüsünün akıbeti ne olacağa çevrildi.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here