Ana Sayfa Batı Trakya Haberler MUSTAFÇOVA BELEDİYESİ MUHALEFET LİSTESİ HALK HAREKETİ, İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ

MUSTAFÇOVA BELEDİYESİ MUHALEFET LİSTESİ HALK HAREKETİ, İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ

13
0

30 Haziran Cumartesi günü İskeçe’deki Elena Otel’de toplanan Halk Hareketi meclis üyeleri, meclis üyesi adayları ve gençler, fikir alışverişinde bulundu.

Yaklaşık 120 kişinin katıldığı toplantıda meclis üyelerinin çalışmaları değerlendirildi, köy temsilcilerinin aktardığı sorunlar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan HALK HAREKETİ Başkanı Cemil Kabza, liste üyelerinin mecliste yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yapıcı muhalefet yapmaya devam edeceklerini kaydeden Cemil Kabza, “Toplantı önecesi sizin aktardığınız sorunlar ve şikayetler bugünkü iktidarın performansını gözler önüne seriyor. Biz yapıcı muhalefet yapmaya devam edeceğiz. Sizin fikirleriniz bizim için önemlidir. Sizin meclisteki sesiniz olmaya devam edeceğiz. Bugünkü birlik beraberlik tablomuz, gücümüze güç katıyor. Biz daha çok sizi dinlemek istiyoruz. Gençlerimizi dinlemek istiyoruz. Onun için toplandık.” dedi.

Daha sonra söz alan meclis üyeleri Adnan Peçenek, Suzan Kadri ve Nihat Emin Kahya, Halk Hareketi’nin meclisteki çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Toplantıya katılanların sorularını yanıtlayan Halk Hakereti başkanı ve meclis üyeleri, öne sürülen fikirlerin, önerilerin ve taleplerin mutlaka değerlendirileceğini söyledi.

 

Toplantının kapanışında konuşan Halk Hareketi Başkanı Cemil Kabza şunları söyledi: “Meclis üyeleri, adaylarımız, gençlerimiz ve Halk Hareketi’ne her gün katılan yeni üyeler bizleri hedefe daha da yaklaştırıyor. Bizi ayakta tutan, sürekli güçlendiren aramızdaki birlik beraberlik, dayanışma, yardımlaşma, samimiyet ve en önemlisi güvendir. İnandığımız bu yolda hep birlikte ilerlemeye devam edeceğiz. Bizi ne kadar engellemeye çalışıyorlarsa, ne kadar haksız eleştirmeye kalkıyorlarsa biz o kadar güçleniyoruz. Ekonomik krizin neden olduğu işsizliği, tıpkı belediye seçimleri öncesinde olduğu gibi bugün de siyaseten kullanma niyetinde olan bazı çevrelere dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Bu tür tuzaklara düşmeyiniz. Birlik beraberliğimiz Allah’ın izniyle bizi ulaşmak istediğimiz yere ulaştıracaktır.”

 

Toplantıya belediyeye bağlı bütün köy ve mahallelerden temsilcilerin bulunması dikkat çekti.

İstişare toplantılarının bundan sonraki dönemde de devam edeceği ve halk hareketi gönül dostlarının Ramazan Ayı’nda iftarda yeniden bir araya geleceği kaydedildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz