Ana sayfa Batı Trakya Haberler MÜFTÜ METE, DEB PARTİSİ İSKEÇE İL TEŞKİLATI BÜROSU’NU ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ METE, DEB PARTİSİ İSKEÇE İL TEŞKİLATI BÜROSU’NU ZİYARET ETTİ

20
0

İskeçe Müftüsü Ahmet Mete, Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi İskeçe İl Teşkilatı Bürosu’nu ziyaret etti. Müftü Ahmet Mete, müftü yardımcısı Ahmet Hraloğlu ve müftülük çalışanlarından Secdat Küçük 21 Mayıs Cumartesi günü DEB Partisi İskeçe Bürosu’nun ziyaret ederek, parti genel başkan yardımcısı ve İskeçe il teşkilatı sorumlusu Ozan Ahmetoğlu ve partinin İskeçeli merkez yürütme kurulu üyeleriyle görüştü.

DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu, İskeçe Müftüsü Ahmet Mete’ye ziyaretinden ve partiye gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. DEB Partisi’nin genel merkez dışında ilk kez başka bir yerde büro açtığını hatırlatan Ahmetoğlu, “Partinin il teşkilatı yöneticileriyle ilk ziyaretçimizi ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlk konuğumuzun İskeçe müftüsü ve müftülük temsilcilerinin olması da anlamlıdır. DEB Partisi olarak yolumuz uzun. Bizler hak arama mücadelesinde yer almak isteyen, katkı yapmak isteyen, yardım etmek isteyen herkesle birlikte hareket etmek ve gönülbirliği yapmak istiyoruz.” dedi.

İskeçe Müftüsü Ahmet Mete de DEB Partisi İskeçe İl Teşilatı ziyareti sırasında yaptığı konuşmada partiye başarılar diledi. Müftü Mete şöyle dedi: “Birlik ve beraberlik içinde, uyum içinde azınlığa hizmet etmek güzel bir şeydir. DEB Partisi’nin yanındayız ve destekliyoruz. Yeter ki toplumun, bölgenin, ülkenin, insanların yararına çalışmalar olsun. Hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim.”

Karşılıklı hediye takdiminden sonra Müftü Mete ve parti yöneticileri hatıra fotoğrafı çektirdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here