Ana Sayfa Batı Trakya Haberler MUAVİN KONSOLOS FATMA BERİN OKUR’DAN VEDA ZİYARETLERİ

MUAVİN KONSOLOS FATMA BERİN OKUR’DAN VEDA ZİYARETLERİ

13
0

T.C. Gümülcine Başkonsolosluğu, Muavin Konsolosu F. Berin Okur 1 Ağustos 2012 Çarşamba günü Gümülcine Türk Gençler Birliği (GTGB), Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği (BTTÖB), Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği (BTAYTD), Batı Trakya Azınlığı Kültür ve Eğitim Şirketi’ne (BAKEŞ) veda ziyaretinde bulundu.

Sayın Okur, yaklaşık iki yıl önce Gümülcine’ye tayin olmuştu. Batı Trakya’dan kısa kısa bir süre sonra ayrılacak ve Strazburg’taki T.C. Avrupa Konseyi Daimi Temsilciliği’nde göreve başlayacak.

 

Gümülcine Türk Gençler Birliği’ne ziyaret

 

Batı Trakya’da görev yaptığı süre içerisinde soydaşlarımızla uyum içinde çalışan ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Sayın Okur’u, Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Koray Hasan, G. Sekreter Cahit Halil ve GTGB Kadınlar Kolu Başkanı Elmas Hüsemoğlu tarafından karşılandı.

Başkan Koray Hasan yaptığı açıklamada Muavin Konsolos Berin Okur’un bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadığını belirtti ve yani görevlerinde kendilerine başarılar diledi.

 

T.C GÜMÜLCİNE MUAVİN KONSOLOSU BERİN OKUR’DAN DERNEĞİMİZE VEDA ZİYARETİ

 

1 Ağustos 2012 Çarşamba günü ,T.C Gümülcine Muavin Konsolosu Berin Okur, iki yıllık görevinin sona ermesi sebebiyle derneğimize veda ziyareti gerçekleştirdi. Muavin Konsolos, BTAYTD  Asbaşkanı Dr. Osman İsmail, Genel Sekreter  Ayfer Mustafaoğlu, Kasadar Halit Mehmet, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Hafız Ahmet tarafından karşılandı. Samimi bir ortamda gerçekleşen veda ziyaretinde , BTAYTD Yönetim Kurulu Muavin Konsolos Berin Okur’a ,Batı Trakya’da vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekür etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

 

T.C. Gümülcine Başkonsolosluğu Muavin Konsolosu Sayın Fatma Berin OKUR’un BAKEŞ’e veda ziyareti

 

T.C. Gümülcine Başkonsolosluğu Muavin Konsolosu Sayın Fatma Berin OKUR 1

Ağustos 2012 tarihinde saat 10:45’te BAKEŞ’in Gümülcine Bürosunu ziyaret etti. Sayın OKUR’un ziyareti sırasında kendisini BAKEŞ Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kabza, Asbaşkan Cafer Hafız Mehmet, Genel Sekreter Yüksel Nurioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Emin ve Gülay Mehmet’in yanısıra BAKEŞ Genel Müdürü Pervin Hayrullah, Araştırma Merkezi Koordinatörü İbrahim Trakyalı ve Bakeş Sekreteri Özcan Mehmet karşıladı.

BAKEŞ Yönetim Kurulu, Batı Trakya’dan kısa kısa bir süre sonra ayrılacak ve Strazburg’taki T.C. Avrupa Konseyi Daimi Temsilciliği’nde göreve başlayacak olan Sayın Berin OKUR’a yeni görevinde başarılar diledi.

 

T.C. GÜMÜLCİNE MUAVİN KONSOLOSU FATMA BERİN OKUR B.T.T.Ö.B. VEDA ETTİ.

 

Batı Trakya’da iki yıl Muavin Konsolos olarak görev yaptıktan sonra Fransa’nın Strazburg Başkonsolosluğu’na atanan T.C. Gümülcine Muavin Konsolosu Fatma Berin Okur Batı Trakya Türk Öğretrmenler Birliği Yönetim Kuruluna ve  üyelerine veda etti. .

1Ağustos 2012 çarşamba günü saat 11.30’da yapılan ziyarette T.C. Gümülcine Muavin Konsolosu Fatma Berin Okur’u Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği Başkanı Sami Toraman, Asbaşkan Necmi Abdürezzak, Kasadar Hüseyin Ahmet, üye Sami Salih,  Mustafa Berber, Etem Mehmet ve Fikri Mehmet karşıladı.

T.C. Gümülcine Muavin Konsolosu Fatma Berin Okur ile Batı Trakya Türk Öğretrmenler Birliği Yönetim Kuruluna ve üyeleri arasında geçen samimi ziyaret görüşmesinde Batı Trakya eğitimini  ilgilendiren konuları değerlendirdiler ve konular hakkında bilgi alış verişinde bulundular. Bununla birlikte Muavin Konsolos yöneticilere yeni göreviyle ilgili bilgiler verdi.

T.C. Gümülcine Muavin Konsolosu Fatma Berin Okur, ziyaret sonunda görev süresince kendisiyle iyi bir işbirliği içerisinde olan yöneticilere teşekkür ederek onlarla tek tek vedalaştı.

Batı Trakya Türk Öğretrmenler Birliği Yönetim Kurulu ve üyeleri de T.C. Gümülcine Muavin Konsolosu Fatma Berin Okur’a ziyaretten dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Son olarak, Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği adına Başkan Sami Ali Toraman  kendisine bir tablo hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz