Ana Sayfa Batı Trakya Haberler MİLLETVEKİLİ HACIOSMAN ELGA VE EVİ YANAN SOYDAŞI ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİ HACIOSMAN ELGA VE EVİ YANAN SOYDAŞI ZİYARET ETTİ

12
0

Rodop Milletvekili Ahmet Hacıosman ve Doğu Makedonya – Trakya Eyalet Başkanı Aris Yanakidis, bugün, Tarım Tazminatları Kurumu (ELGA) Dedeağaç (Aleksandrupoli) Şube Sorumlusu Thanasis Panagos ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdiler.

Gerçekleşen toplantıda, 2013 tarım yılında, Rodop ilindeki bir çok üreticinin mağdur olmasına sebep olan yoğun yağmur ve doludan meydana gelen zararların değerlendirilme süreci görüşüldü.

 

UYSALLI’DA EVİ YANAN SOYDAŞI ZİYARET ETTİ

Milletvekili ve Eyalet Başkanı daha sonra, Uysallı (Isalos) köyüne giderek, 8 Mart akşamı çıkan yangın sonucu evi tamamen yanan aileyi ziyaret ettiler. Aile fertleri ile görüşüp desteklerini dile getiren taraflar, evin bir an önce tamir edilip eski haline dönmesi yönündeki imkanlar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Bu ziyaretin devamında milletvekili, Doğu Makedonya ve Trakya Eyalet Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıya katıldı. Toplantıda, Makedonya – Trakya Merkezi Yönetiminden Sorumlu Genel Sekreter Athanasios Karuncos ve Rodop ilinde faaliyet gösteren Orman Birlikleri temsilcileri de hazır bulundu.

Toplantıda, Orman Birlikleri için ayrılan ödeneğin önemli derecede azalmış olmasından dolayı ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken Orman Birliği çalışanlarının sorunları, temsilciler tarafından dile getirildi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz