Ana Sayfa Batı Trakya Haberler MİLLETVEKİLİ AHMET HACIOSMAN OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

MİLLETVEKİLİ AHMET HACIOSMAN OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU

12
0

Rodop Milletvekili Ahmet Hacıosman, bugün, 2013- 2014 yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması ve okulların açılması dolayısıyla okul ziyaretlerinde bulundu.

Bugünkü okul ziyaretlerinde Mastanlı Azınlık İlkokulu, Kırmahalle 2. Azınlık İlkokulu, Yenice Mahalle 3. Azınlık İlkokulu, İdadiye 1. Azınlık İlkokulu, Celal Bayar Azınlık Ortaokul ve Lisesi ile Gümülcine (Komotini) 3. Genel Lise’sine (3ο Geniko Likio) ziyarette bulundu.

Rodop Milletvekili gerçekleştirdiği bu ziyaretler esnasında, yetkililerden okullarda bulunan eksiklikleri ve sorunları dinledi.

Mevcut sorunları yerinde bizzat tespit eden milletvekili, bu sorunların giderilmesi yönünde yetkili kurumlar ile çalışma içerisinde olacağını da belirtti.

Milletvekili ayrıca ziyaretleri esnasında, öğrenciler ile de görüşme ve sohbet etme fırsatı buldu ve öğrencilere çalışmaları ve başarılı olmaları yönünde öğütlerde bulunarak, öğrencilerin dileklerini dinledi.

Öğretmenler ile de ayrıca sohbet eden milletvekili, onların sorunları ve taleplerini dinleyerek her türlü yardıma açık olduğunu belirtti.   

Rodop Milletvekili bu vesile ile, 2013-2014 eğitim ve öğretim yılının tüm öğrenci ve öğretmenler için başarılı ve huzur dolu bir yıl olmasını diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz