Ana Sayfa Batı Trakya Haberler MEHMET HİLMİ TÖRENLE ANILDI

MEHMET HİLMİ TÖRENLE ANILDI

13
0

İskeçe Türk Birliği kurucularından, Gazeteci – Öğretmen Mehmet Hilmi 81. ölüm yıldönümü olan 25 Haziran 2012 Pazartesi günü saat 18:15’te kabri başında düzenlenen törenle ve ardından saat 19:00’da İskeçe Türk Biriliği Lokali’nde düzenlenen “Mehmet Hilmi’nin Hayatı” konulu panel ile anıldı.

 

Tören, İskeçe Sünne Mahalle Camii imamı Remzi Şaban’ın okuduğu Kur’an-ı Kerim’le başladı ve İskeçe Müftüsü sn. Ahmet Mete’nin yaptığı dua ile devam etti. Ardından anma töreni, sunumunu İskeçe Türk Birliği eski başkanlarından Dr. Hikmet Cemiloğlu’nun yaptığı panel ile İskeçe Türk Birliği Lokali’nde sonlandı.

 

Törene, İskeçe Türk Birliği Başkanı sn. Ahmet Kara ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra, İskeçe Milletvekili sn. Hüseyin Zeybek, İskeçe Müftüsü sn. Ahmet Mete, T.C. Gümülcine Başkonsolosluğu Mahalli Memuru sn. Ömer Ömer, İskeçe eski Milletvekili sn. Çetin Mandacı, DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu sn.Ozan Ahmetoğlu, B.T.A.Y.T.D. Başkanı sn. Erkan Ruşen, İskeçe İnşaatçılar Birliği Başkanı sn. Salih Kahya, İskeçe Türk Birliği Kadınlar Kolu Başkanı sn.Tülin Mustafaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İskeçe İli Türk Kadınları Kültür Derneği Başkanı sn. Aysel Sağır ve İskeçe Türk Birliği eski Başkanları katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz