Ana sayfa Batı Trakya Haberler KOZLUKEBİR BELEDİYE BAŞKANI RIDVAN AHMET EYALET BAŞKANI METİOS’U ZİYARET ETTİ

KOZLUKEBİR BELEDİYE BAŞKANI RIDVAN AHMET EYALET BAŞKANI METİOS’U ZİYARET ETTİ

18
0

Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan AHMET, Doğu Makedonya ve Trakya Eyalet Başkanı Metios’u ziyaret etti.

Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan AHMET, beraberinde Sirkeli Bölgesi Belediye Başkan Yardımcısı İrfan HÜSEYİN, Hemetli Bölgesi Belediye Başkan Yardımcısı İsmail MOLLA ALİ MEMET ve Mehrikoz Bölgesi Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet KASAP, ilk olarak  Doğu Makedonya ve Trakya Eyalet Başkanı Hristos Metios’u daha sonra ise Doğu Makedonya ve Trakya Eyalet Başkan Yardımcısı Nikos Tsalikidis’i makamlarında ziyaret ettiler.

Hristos METİOS’la yapılan görüşme esnasında  ΕΣΠΑ, LEADER gibi programlar konusunda ortak çalışmalar yürütülüp, birlikte hareket edildiği sürece daha çok fayda ve yarar sağlanabileceği hususuna değindiler. Ayrıca kendilerinden Kozlukebir Belediyesi olarak mücadele ettikleri sorunlara çözüm ve hayata geçirmeyi hedefledikleri projeler konusunda destek talep ettiler.

BAŞKAN YARDIMCI ÇALİKİDİS’İ ZİYARET

Ardından Trakya Eyalet Başkan Yardımcısı Nikos Tsalikidis’le yapılan görüşmede, yaşanan doğal afetler ve bunun  beraberinde getirdiği sorunları ele alıp, halkın mağdur olmaması ya da halkın mağduriyetini en aza indirmek amacıyla önceden alınması gereken tedbirler ve yapılabilecek ön hazırlıklar hakkında görüştüler.

Samimi geçen görüşmeler sonrasında Doğu Makedonya ve Trakya Eyalet Başkanı Hristos Metios’a ve  Eyalet Başkan Yardımcısı Nikos Tsalikidis’e yeni görevlerinde başarılar dileyen Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan AHMET ve  Belediye Başkan Yardımcıları, devraldıkları görevlerinin ve yapılacak çalışmaların halkımız adına hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ettiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here