Ana sayfa Batı Trakya Haberler “KÖYÜMÜN İNSANLARI” KİTABI TANITILDI

“KÖYÜMÜN İNSANLARI” KİTABI TANITILDI

17
0

Öğretmen Münevver Nazım’ın hazırladığı kitap 16 Ocak 2014 tarihinde Gümülcine Türk Gençler Birliği’nde tanıtıldı.

Kitap tanıtım etkinliğinde BAKEŞ Başkanı Galip Galip, SİRİZA Partisi milletvekili adayları Ayhan Karayusuf ve Mustafa Mustafa, Gümülcine Belediyesi Başkan Yardımcısı Sibel Mustafaoğlu, Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği Başkanı Sami Toraman, Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Koray Hasan, M.M.M.M. Cemiyeti Başkanı Asım Çavuşoğlu, Güney Meriç Derneği Başkanı Bekir Mustafaoğlu’nun yanısıra emekli öğretmenler ve kitapseverler yer aldı.

BAKEŞ’in katkılarıyla hazırlanan ve 24. kitap olarak yayın hayatına giren ‘Köyümün İnsanları’ adlı kitap öğretmen Münevver Nazım tarafından kaleme alındı. Kitapta yazarın yaşadığı köyün yansıra, köyde yaşanan gelenekler, yaşantı, giyim kuşam ve okumanın önemi vurgulandı.

BAKEŞ Başkanı Galip Galip yaptığı açılış konuşmasında kitap basımlarına devam edeceklerini söyledi. Sibel Mustafaoğlu, Sami Toraman, Ayhan Karayusuf ve Mustafa Mustafa söz alarak yazarı tebrik ettiler. Kitabı ise Öğretmenin Sesi Dergisi Genel Yayın Yönetmeni İlknur Halil ve TOÇEK Tiyatro Topluluğu Yönetmeni Şükran Raif tanıttı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here