Ana Sayfa Avrupa ve Balkanlar KOS ADASINDA “1. TÜRK YUNAN TURİZM FORUMU” BAŞLADI

KOS ADASINDA “1. TÜRK YUNAN TURİZM FORUMU” BAŞLADI

13
0

Türkiye’den Muğla ilini Bodrum ilçesinden Kos Adası’na “1.Türk Yunan Turizm Forumu” için 45 kişilik bir heyet geldi. Türk heyetini Kos gümrük kapısında 12 Adalar Vali Yardımcısı Maria Kypreou, Kos Seyahat Acentaları Temsilcisi Kostas Kuyumcuoğlu, Kos Adası Otelciler Birliği Başkanı Minas Hacımihailis, Kos Ticaret Odası Başkanı Yannis Papu’nun da yer aldığı heyet karşıladı.

Türk heyetinde TURSAB Bodrum Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Sevinç Gökbel, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Meclis Başkanı Hüseyin Sağat, Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı Halil Özyurt, THY Bodrum Müdürü Turan Yardımcı, Milas Turizm Danışma Müdürü Mehtap Yıldız, TURSAB İzmir Yürütme Kurulu Başkanı Rıza Gencay, TURSAB Ege Bölge Müdürü Ali Gümüş, Bodrum Rehberler Derneği Başkanı Neşe Gökbel ile seyahat acentaları temsilcileri ve iş adamları yer aldı.

Yunan heyeti, İstanbul ile Kos Adası arasında uçak seferleri talebinde bulundular. TURSAB Genel Merkezi ve Bodrum TURSAB Bölgesel Yürütme Kurulu ile Koslu turizmcilerin işbirliğiyle organize edilen forumla, iki ülke arasında turizm gelirlerinin artırılması için neler yapılabileceği ve işbirliği konuları görüşülecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz