Ana sayfa Batı Trakya Haberler Karacaoğlan Halk Pazarının Günü Değişti

Karacaoğlan Halk Pazarının Günü Değişti

3
0

Rodop ili halk pazarları komitesi başkanı DMT Eyaleti Meclis Üyesi Ahmet İbram yaptığı yazılı açıklamada, Kozlukebir (Arriana) Belediyesi’ne bağlı Karacaoğlan (Aratos) köyü Halk Pazarı 20 Mayıs 2019 tarihinden itibaren her Pazartesi günü gerçekleştirileceği belirtiliyor.

DUYURU

“Kozlukebir belediyesine bağlı Karacaoğlan köyü Halk Pazarı 20 Mayıs 2019 tarihinden itibaren her Pazartesi günü gerçekleştirilecektir.
Doğu Makedonya ve Trakya Eyaleti Kalkınma Komisyonunun 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü yapılan toplantıda oybirliği ile aldığı karara göre Karacaoğlan köyü Halk Pazarı’na ticari faaliyet gösteren satıcılar için gerekli bütün işlemler tamamlanmıştır.

Buna göre 20 Mayıs 2019 Pazartesi gününden itibaren ve her Pazartesi günleri şimdiye kadar yer tahsis edilmiş üreticiler ve ayrıca ticari faaliyet gösteren satıcılar tezgahlarını Karacaoğlan köyündeki yerlerine açabilirler.
Yer kiralamak isteyen üreticiler ise istedikleri zaman, gerekli başvurularını yaptıktan sonra ilgilendikleri halk pazarlarına, halk pazarları komitesi tarafından 4497/2018 numaralı kanuna göre geçici olarak yerleştirilmektedir.”

RODOP İLİ HALK PAZARLARI KOMİTESİ BAŞKANI
AHMET İBRAM
DMT EYALETİ MECLİS ÜYESİ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here