Ana Sayfa Batı Trakya Haberler KAHVALTIDA BULUŞTULAR

KAHVALTIDA BULUŞTULAR

29
0

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin Genel Merkez Kadın Kolları Yönetimi ile Florya Aqua AVM Mado’da kahvaltılı toplantıda buluştu.

Genel Başkan Av. Necmettin Hüseyin Genel Merkez Kadın Kolları yönetiminin geçen dönem gerçekleştirdiği aktivite ve faaliyetler için teşekkür ederken özellikle 4 yıldır sürdürülen “ANA KUCAĞI” burs projesini başarı ile gerçekleştirdikleri ve her yıl üzerine koyarak devam ettirdiklerinin altını çizerek bu proje için camiası adına ayrıca teşekkür etti.

Gelecek adına daha aktif bir ekip anlayışı ile devam edeceklerinin de altını çizerek “ben müdehaleci bir tavır takınmak yerine, herkes üzerine düşeni yaptığı takdirde bunların üzerine katkı koyan bir yönetim anlayışından yanayım. Bu sebeple önümüzdeki dönemde daha çok üreten, farklı konularda da çalışmalar sergileyen bir kadın kolları yönetimi ile çalışacağımdan en ufak bir şüphem yok” dedi.

Geçen hafta gerçekleştirilen “ANA KUCAĞI” kahvaltı programına şehir dışında olması münasebeti ile katılamadığını bu sebeple de geçen dönem de başarılı bir başkanlık süreci yaşayan Hürrem Şevketoğlu’na bugün burada sizin huzurunuzda teşekkür ederim dedi.

Yeni dönemde de yeni katılacak arkadaşlarla ve aralarından nöbeti yeni devralacak başkanla hep birlikte başarılı çalışmalar yapılacağından en ufak bir şüphesi olmadığının da altını çizdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz