Ana Sayfa Batı Trakya Haberler İSKEÇE TÜRK BİRLİĞİ FUTBOL TURNUVASI’NDA ŞAMPİYON GENCERLİ

İSKEÇE TÜRK BİRLİĞİ FUTBOL TURNUVASI’NDA ŞAMPİYON GENCERLİ

23
0

İskeçe Türk Birliği 21 Yaş Altı Yaz Futbol Turnuvası 14 Haziran 2015 Pazar günü İskeçe Amatör liglerde yer alan 12 futbol takımının katılımıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Turnuvaya katılan takımlar Dinkler, Dolaphan, Gencerli, Karaçanlar, Karaköy, Kireççiler, Kırköy, Koyunköy, Kozluca, Pirnalik 1 Pirnalik 2 ve Şahin Spor oldu.  Daha önceden turnuvaya katılan takımların yetkilileri huzurunda çekilen kuralar neticesinde maçlar eleme usulü ile oynandı. Çok çekişmeli geçen maçların ardından turnuvayı Gencerli Şampiyon olarak tamamladı. Dinkler ikinci ve Koyunköy da turnuvayı üçüncü sırada tamamladı. Turnuvanın centilmenlik kupalarını Karaçanlar ve Pirnalık takımları almaya hak kazandı.

İskeçe’li futbolsever soydaşlarımız gün boyunca oynanan maçlara yoğun ilgi gösterdi. Final maçını izleyenler arasında Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosu  sayın Ali Rıza AKINCI ve değerli eşi sayın Hülya AKINCI, Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosluğu Muavin Konsolosları sayın Ufuk GÖZAYDIN ve sayın İrfan ÇETİN, BTTADK Başkanı ve Faziletli İskeçe Müftüsü sayın Ahmet METE, İskeçe Milletvekili sayın Hüseyin ZEYBEK, Mustafçova Belediye Başkanı sayın Cemil KABZA, Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası Gümülcine Şube Müdürü sayın Mustafa KARABULUT da yer aldı.

Turnuvanın sonunda centilmenlik kupalarını Mustafçova Belediye Başkanı sayın Cemil KABZA, ikinci olan takımın madalyalarını ve ikincilik kupasını BTTADK Başkanı ve İskeçe Müftüsü Ahmet METE ile İskeçe Milletvekili sayın Hüseyin ZEYBEK, birinci olan Gencerli takımının madalyalarını ve şampiyonluk kupasını Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosu sayın Ali Rıza AKINCI ve İskeçe Türk Birliği Başkanı sayın Ahmet KURT verdi. Turnuvaya katılan tüm futbolculara madalya verildi.

Son olarak da, turnuvaya sponsor olan MONUMENTO Cafe, Yeşil Yayla ve CHATZI traveltime TOURS’a, turnuvada maçları yöneten hakemler Cafer KIYICI, Murat KARA, Seyhan MOLLA, Ogün EMİNOĞLU ve İrfan OTUZBİR’e, turnuvada gönüllü yer alan doktorlar Dr. Rıdvan KABA, Dr. Hayrettin KARA ALİ, Dr. Necati NECATİ, Fzt. Yüksel AHMETOĞLU, Fzt. Αhmet ÇITAK’a İskeçe Türk Birliği Başkanı Ahmet KURT bizzat teşekkür ederek, kendilerini  birer plaket ile onurlandırdı.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz