Ana sayfa Batı Trakya Haberler İLHAN AHMET: “HALKIMIZA BİZE GÖSTERDİĞİ GÜVENDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ ARZ EDERİM”

İLHAN AHMET: “HALKIMIZA BİZE GÖSTERDİĞİ GÜVENDEN DOLAYI SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ ARZ EDERİM”

19
0

Avukat İlhan Ahmet bir teşekkür yazısı yayınladı. İlhan Ahmet yayınladığı teşekkür yazısında,”Halkımıza bize gösterdiği güvenden dolayı sonsuz teşekkürlerimi arz ederim. Oy veren veya vermeyen  herkezsin güveni kalbimde bir rehber ve ışıktır” ifadelerine yer veriyor.

ACIKLAMA- TEŞEKKÜR

Gümülcine 27.01.2015

Son günlerde halk düşmanı olan bazı çevreler halkımıza sunmak istediğimiz hedeflerimizden siz azınlığımızı mahrum bırakacağımızı sanmaktadır.

Herkesin şu hususları çok iyi bilmesini isterim:

1) Halka hizmet etmek, halk ile beraber olmaktadır. Halkımız bizim ile beraberdir.
2) Binlerce soydaşım bu zor şartlar altında bile Batı Trakyamızı beraber imar edebilmemiz, milletimize büyük katkıda bulunmak için bizim ile beraber müccadele etmiştir, etmektedir ve zülmün kalkması için yarın da etmeye kararlıdır.
3) Halkımızın bu ağır ekonomik şartlar altında buğün ezilmemesi için katkıda bulunmaya, sorunların çözümü için önerilerimizden, kararlığımızdan ve hedeflerimizden asla taviz vermedik ve vermeyeceğiz.
4) Bazı Ekonomik ve siyasi şer merkezlerinin halkımızı yanıltmasına, onlara boş umutlar vaad etmesine karşılık, halk ile beraber hak için mücadele etmeye devam edeceğiz.
5) Gerçekleşecek olan gerçek değişimin mutlaka geleceğine sizler ile beraber biz de inanıyoruz.
6) Seçilen milletvekili arkadaşlara arzu etmeleri şartı ile, halkımıza yardımcı olmaları yönünde her zaman karşılıksız katkı sağlamaya hazır olduğumuzu buradan açıkça beyan ederiz.
7) Biz partizan değiliz . Olmadık. Olmayacağız da.
8) Seçilen hükümete ve milletvekilerine azınlık milletvekileri doğrultusundan şaşmadıkları sürece doğrularda onlara yardımcı olacağız ancak yapılan yanlışlarda ve eksikliklerde ise onları uyaracağız.

Yukarıda sıralanan hususlar bizim için geçerli olandır.

Halkımıza bize gösterdiği güvenden dolayı sonsuz teşekkürlerimi arz ederim. Oy veren veya vermeyen  herkezsin güveni kalbimde bir rehber ve ışıktır…

Biz halkımıza güvendik, güveniyoruz ve halkımızın sandıkta zuhur eden son kararını da saygı ile karşıladığımızı tekrar buradan deklare edip, aziz milletimiz ile beraber hak için müccadele etmekten bizi men etmelerine güçlerinin yetmeyeceğini bellirli şer merkezlerine buradan bir kez daha bildirmek isteriz .
Biz ilk önce azınlık diyenlerdeniz.
Av. Ilhan AHMET

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here