Ana sayfa Yunanistan Haber İki Peynir Tenekesine Taş Doldurup İntihar Etti!

İki Peynir Tenekesine Taş Doldurup İntihar Etti!

4
0

Herkes 53 yaşında intihar eden bu adamı konuşuyor.

Argos Orestiko ve çevresi bu sabah bu intihar olayını konuşuyor. Sabah erken saatlerde arıcılık işleriyle uğraşanlar Aliakmonas Nehri yakınından geçerken nehrin sularında bir cesedin olduğunu gördüler. Derhal polise haber verdiler ve olay yerine gelen polis 53 yaşındaki adamın cansız bedeniyle karşılaştı.

Ancak 53 yaşındaki adam intihar etmezden önce de hazırlık yapmış. Cenazesinde kendisine giydirilecek takım elbiseyi önce evinde hazırlamış, neden intihar edeceğini de bir kağıda yazmış ve iki boş peynir tenekesinin içine taş doldurup boynuna astıktan sonra da eski köprüden Aliakmonas Nehri’ne atlayarak intihar etmiş. Geride bıraktığı yazıda intihar nedeninin de şu şekilde açıklamış.

Argos Orestiko’da gıda alanında iş sahibi olan şahısın, birlikte yaşadığı annesi öldükten sonra bunalıma girdiğini, onun yokluğuna alışamadığını dolayısıyla da çektiği ekonomik sıkıntıya daha fazla dayanamayacağını ve herkesten özür dileyerek yaşamına bu şekilde son vermek istediğini yazmış. Yazının sonunda da cenaze töreninde kendisine giydirilecek olan elbiselerini de evde hazırladığı notunu düşmüş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here