Ana sayfa Batı Trakya Haberler IŞIK SADIK AHMET’E YILIN KADINI ÖDÜLÜ VERİLDİ

IŞIK SADIK AHMET’E YILIN KADINI ÖDÜLÜ VERİLDİ

27
0

Işık Sadık Ahmet’e BTDD Bursa Şubesi tarafından Yılın Kadını Ödülü verildi.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi tarafından Bursa’da yaşayan Batı Trakyalılar tarafından uzun zamandır beklenen Aile Gecesi 22 Aralık Cumartesi Aksamı Tac Mahal Balo Sarayı’n da yaklaşık 850 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

Geceye BTTDD Bursa Şubesi’nin özel misafiri olarak katılan Batı Trakya Türklerinin lideri merhum Dr. Sadık Ahmet’in eşi Işık Sadık Ahmet’e BTDD Bursa Şubesi tarafından, ilki Demokrasi Şehidi Mustafa Canbaz’ın yakın zamanda rahmetli olan annesine takdim edilen Yılın Kadını Ödülü’nün ikincisi takdim edildi.

Işık Sadık Ahmet yaptığı teşekkür konuşmasında liderimiz Dr. Sadık Ahmet’in fikirlerinin halen yaşatılmasından ve halen onun davasının sürdürülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Işık Sadık Ahmet duygularını “Selam sana Batı Trakya’nın korkusuz kahramanı, senden aldığım cesaret ve metanetle yolumuza devam dedik. İşte sonuç, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi beni Yılın Kadını seçti. Bursa şubesinin başkanı ve yönetim kuruluna sonsuz teşekkürler.” Diyerek paylaştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here