Ana Sayfa Batı Trakya Haberler HÜSEYİN ZEYBEK: “HALKIMIZIN VERDİĞİ DESTEKLE HER TÜRLÜ ENTRİKAYI ORTADAN KALDIRACAĞIZ”

HÜSEYİN ZEYBEK: “HALKIMIZIN VERDİĞİ DESTEKLE HER TÜRLÜ ENTRİKAYI ORTADAN KALDIRACAĞIZ”

11
0

SİRİZA İskeçe Milletvekili Adayı Hüseyin Zeybek, son günlerde ulusal basında şahsına yönelik yapılan saldırılara yazılı bir açıklamayla yanıt verdi. Zeybek açıklamasında, “Seçimlere sayılı günler kala medya aracılığıyla şahsıma yapılan asılsız ve bir o kadar da çirkin saldırılar sözkonusudur. Bilinmelidir ki, bizim tek gücümüz ve güvencemiz halkımızdır. Halkımızın verdiği destekle her türlü entrikayı ortadan kaldıracağız” ifadelerine yer veriyor.

 

AÇIKLAMA

Seçimlere sayılı günler kala medya aracılığıyla şahsıma yapılan asılsız ve bir o kadar da çirkin saldırılar sözkonusudur.

 

Evvela bügüne dek sözkonusu edilen haberleri ve antidemokratik saldırıları üzüntü ve şaşkınlıkla izlediğimi belirtmek istiyorum.

 

Yaşadığımız zaman dilimi, barışın ve huzurun hakim olması gereken bir dönem olmakla birlikte, krizle ciddi anlamda mücadele eden toplumumuz bizlerden ve hassaten medya erklerinden sağduyu ve insana saygı ilkesinin toplumsal yansımasını beklemektedir.

 

Milletimizin beklentileri bu doğrultuda iken bazı medya yazarları  asılsız haberlerle ve akıl almaz taktiklerle milletimizin 6 Mayıs’ta şahsıma göstermiş olduğu teveccühü yıkmaya veya lekelemeye çalışmaktadırlar. Bilinmelidir ki, bizim tek gücümüz ve güvencemiz halkımızdır. Halkımızın verdiği destekle her türlü entrikayı ortadan kaldıracağız.

 

Günlük ulusal basında  sistemli ve planlı bir senaryonun hayata geçirilmeye çalışıldığını görüyoruz. Bize ait olmayan afişlerin, başkaları tarafından kasıtlı olarak etiketlenen haberlerin bizimmiş gibi yayınlanması düşündürücü ve üzücüdür.

 

Toplumumuzun bunları bilme hakkına sahip olduğunu düşünüyorum. Ve inanıyorum ki, milletimiz bu oyunlara gelmeyip 17 Haziran’da bizleri daha güçlü bir sesle meclise taşıyacaktır.

 

Kamuoyuna saygılarımla.

 

Hüseyin ZEYBEK

SİRİZA İskeçe Milletvekili Adayı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz