Ana Sayfa Batı Trakya Haberler BAYAN HÜLYA AKINCI VE KADIN PLATFORMU’NDAN “ÇOK ANLAMLI BİR ZİYARET

BAYAN HÜLYA AKINCI VE KADIN PLATFORMU’NDAN “ÇOK ANLAMLI BİR ZİYARET

15
0

T.C. Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı’nın eşi Hülya Akıncı Hanımefendi ve Batı Trakya Kadın Platformu temsilcileri çok anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Bayan Hülya Akıncı ve Kadın Platformu temsilcileri 16 Mayıs Salı günü Gümülcine dışında bulunan Zihinsel ve Bedensel Engelliler Tedavi Merkezi’ni ziyaret ederek çocuklara hediyeler götürdüler, onlarla birlikte bahçede hazırlanan bölümde eğlenip zaman geçirdiler.

Bayan Akıncı ve Platform temsilcilerini Doğu Makedonya-Trakya Eyaleti Sosyal Hizmetler Kurumu Başkanı Sotiris Sotiriadis, Gümülcine Zihinsel ve Bedensel Engelliler Tedavi Merkezi Müdürü bayan Ömür Hasan ve çalışanlar kapıda karşıladı.

Anlamlı ve bir o kadar da duygulu anların yaşandığı ziyarete Hülya Akıncı hanımefendinin yanı sıra, Muavin Konsolos Canay Kavuncu’nun eşi Bahar Kavuncu, Batı Trakya Türk Kadın Platformu Sözcüsü Sibel Osmanoğlu, Gümülcine Müftülüğü Bayan İrşad Ekibi Başkanı Hacer Karaali, Kozlukebir Kadınları Derneği Başkanı Nuran Mustafa, Okutan Anne Proje Temsilcisi Sennur Hasan, Psikolog Nurdan Ahmet, Öğretmenin Sesi Dergisi Genel Yayın Yönetmeni İlknur Halil katıldı.

Başkan Sotiris Sotiriadis bayan Akıncı ve Platform temsilcilerine Merkezin çalışmaları hakkında bilgi verdi ve böyle anlamlı bir günde kalabalık bir heyetle ziyaretin gerçekleştirilmesinden dolayı duyduğu menuniyeti dile getirdi.

Ziyaret sırasında duygu ve düşüncelerini akratan bayan Hülya Akıncı, “Buraya her gelişimde daha farklı iyileştirmelerle daha farklı bir ortamla karşılaşıyorum. Dünya’nın en büyük zenginliği sağlıklı olmak ve bir anneye sahip olmak, bir aileye sahip olmak” dedi.  

VİDEO İZLE: http://www.dailymotion.com/video/x5mh9n2_hulya-akinci-hanimefendi-bedensel-ve-zihinsel-engelliler-merkezini-ziyaret-etti_news

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz