Ana sayfa Batı Trakya Haberler HASAN HASAN: “MANZARA UTANÇ VERİCİ”

HASAN HASAN: “MANZARA UTANÇ VERİCİ”

17
0

Gümülcine (Komotini) Belediyesi ana muhalefet “Biz….Şehir” Listesi Meclis Üyesi Hasan Hasan Gümülcine’de bazı yolların durumunun utanç verici olduğunu belirtti.

Gümülcine (Komotini) Belediyesi ana muhalefet “Biz….Şehir” Listesi Meclis Üyesi Hasan Hasan Gümülcine Devlet Hastanesi arkasında bulunan bölgeyi ziyaret ettiklerini ancak karşılaştıkları manzaranın utanç verici olduğunu belirtiyor. Hasan Hasan yaptığı yazılı açıklamada, “geçtiğimiz günlerde, öğrenci ve velilerden gelen şikayetler üzerine, dört okulun bulunduğu Gümülcine Devlet Hastanesi arkasında bulunan bölgeyi ziyaret ettik. Karşılaştığımız manzara utanç vericiydi” diyerek Gümülcine Belediyesi’nin vurdumduymazlığını eleştirdi.

“Karşılaştığımız manzara utanç verici”

“Geçtiğimiz günlerde, öğrenci ve velilerden gelen şikayetler üzerine, dört okulun bulunduğu Gümülcine Devlet Hastanesi arkasında bulunan bölgeyi ziyaret ettik. Karşılaştığımız manzara utanç vericiydi.

Yüzlerce öğrencinin öğrenim gördüğü bölgede, alt yapı eksikliğinden dolayı, yağmur sonrası okullara ulaşım neredeyse imkansızdı. Bölgede iki ilkokul (9. & 12.) ve iki anaokulunun (9. & 14.) bulunması da ayrıca dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Velilerin, ana muhalefet listesi meclis üyelerini bilgilendirmeden önce, iktidarda bulunan meclis üyelerinden bazılarını sözlü olarak bilgilendirmiş olmaları ve dört okulun bulunduğu bu bölgedeki soruna hala bir çözüm bulunmaması, bizleri düşündüren bir konu olmuştur. Bunun üzerine, konuyla ilgili Belediye Başkan Yardımcısını bilgilendirmiş bulunmaktayız ve Gümülcine Belediyesi Yönetiminden bu soruna en kısa zamanda çare bulmasını bekliyoruz…”

Saygılarımla,

Gümülcine Belediyesi Ana Muhalefet «Biz …. Şehir» Listesi

Meclis Üyesi

Hasan Hasan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here