Ana Sayfa Avrupa ve Balkanlar HARMANLIK MAHALLESİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ERCAN HÜSEYİN’İ ZİYARET ETTİ

HARMANLIK MAHALLESİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ERCAN HÜSEYİN’İ ZİYARET ETTİ

8
0

Harmanlık Mahallesi Derneği Yönetim Kurulu D. Makedonya ve Trakya Bölgesi Sağlıktan Sorumlu Başkan Yrd. Ercan HÜSEYİN’İ makamında ziyaret etti.

Göreve geldikleri 14 Aralık 2012 tarihinden itibaren nezaket ve çalışma ziyaretlerine yoğun olarak sürdüren Harmanlık Mahallesi Azınlık Eğitim Kültür ve Spor Derneği Yönetim Kurulu bu sefer Doğu Makedonya ve Trakya Bölgesi Sağlıktan sorumlu Başkan Yrd. Sn. Ercan HÜSEYİN’İ saat 15.15 ‘te valilikteki makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret’e Başkan sn. İdris HASAN, Başkan Yrd. sn. Arif KAŞIKÇI, Sayman sn. Sebahattin NEZİR ve Sayman Yrd. Sn. Mustafa AHMETÇİK katılmışlardır. Birbuçuk saat süren görüşmede Dernek yöneticileri mahallenin sorunlarını dile getirmişler, bölgenin bu sorunların çözümünde neler yapabileceği ele alındığı belirtiliyor.

Ayrıca sn. Bölge Başkan Yrd. Ercan HÜSEYİN’e Harmanlık Mahallesine sağlık personeli gelmesi ve halka sağlık hizmeti vermesi konusu sorulmuştur. Hatırlanacağı gibi Derneğimiz daha önceden gerekli sağlık birimlerine yazılı olarak müracat etmiştir. Sn. Bölge Başkan Yrd. bu talebin gerçekleşmesi için her türlü desteğin verileceğini bildirmiştir. Sürecin devam ettiğini ve ilgili mercilerin konuya olumlu yaklaştıklarını belirterek en kısa zamanda sonuçlanacağını beklediğini belirtmişlerdir.

Samimi bir ortamda geçen toplantı 16.45 civarında sona ermiştir.Dernek yöneticileri Bölge Başkan Yrd. Sn. Ercan HÜSEYİN’e teşekkür ederek valilikten ayrılmışlardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz