Ana sayfa Türkiye | Dünya Halit Eren İstanbul’da İftar Yemeği Verdi

Halit Eren İstanbul’da İftar Yemeği Verdi

4
0

İRCICA Genel Direktörü Prof. Dr. Halit Eren İstanbul’da iftar yemeği verdi.

10 Mayıs 2019 Cuma akşamı İstanbul’da İRCICA Genel Direktörü Batı Trakyalı hemşehrimiz Prof. Dr. Halit Eren İstanbul’da iftar yemeği verdi.

İftar yemeğine Batı Trakyalı hemşehrilerimizden Bursa Milletvekili, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı  Hakan Çavuşoğlu, eski Devlet Bakan Cavit Çağlar, eski Devlet Bakanı Mustafa Said Yazıcıoğlu, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Abdullah Eren, İstanbul Vali Yardımcıları Ahmet Hamdi Usta, İsmail Gültekin, eski Diyanet İşleri Başkanı Tayyar Altıkulaç, İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, İl Göç İdaresi Müdürü Recep Batu, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hacı Temel, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İbn Haldun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Şentürk, Anadolu Ajansı (AA) İstanbul Bölge Müdürü Hüseyin Altınalan, AA İstanbul İdari İşler Müdürü Sabri Çelebioğlu, Batı Trakya’dan BAKEŞ Başkanı Ahmet Hacıosmanve ve bazı ülkelerin Başkonsolosları ile misyon şefleri katıldı.

Akşam ezanının okunmasıyla oruçlar açıldı, dualar edildi ve bir kez daha ramazan bereketi ile paylaşılan sofralarda huzur ve mutluluk hakim oldu.

Neyzen Ahmet Şahin’in ney dinletisinin ardından iftar programı sona erdi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here