Ana sayfa Batı Trakya Haberler HAKAN ÇAVUŞOĞLU VE EŞİNİN ACILI GÜNÜ

HAKAN ÇAVUŞOĞLU VE EŞİNİN ACILI GÜNÜ

27
0

AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun kayınpederi Çanakkale’de vefat etti.

AK Parti Bursa Milletvekili ve eski Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun kayınpederi hayatını kaybetti. Cenazesinin 24 Kasım Cumartesi günü Çanakalle’de toprağa verilecek.

Hakan Çavuşoğlu ve ailesini bu acılı gününde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, IRCICA Genel Direktörü Doç.Dr.Halit Eren, Bölge Valileri, Batı Trakya’dan sabık Milletvekili ve BAKEŞ Başkanı Ahmet Hacıosman, Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet, DMT Eyalet Meclis Üyesi Ahmet İbram, BİHLİMDER Başkanı Mehmet Emin Ahmet ve Bursalı dostları hemşehrileri yalnız bırakmadı.

Edinilen bilgiye göre, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun kayınpederi 23 Kasım Cuma günü akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Merhumun cenazesinin bugün (Cumartesi) ikindi namazı sonrası Çanakkale’nin Biga ilçesi Çınardere köyünde toprağa verilecek.

BİRLİK Gazetesi ailesi olarak merhuma Yüce Mevlâ’dan Rahmet, Ak Parti Bursa Milletvekili, hemşerimiz Hakan Çavuşoğlu ve değerli eşlerine de başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Acılarını paylaşıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here