Ana Sayfa Batı Trakya Haberler HACIOSMAN “7. ULUSLARARASI BALKAN FORUM”UNA KATILDI

HACIOSMAN “7. ULUSLARARASI BALKAN FORUM”UNA KATILDI

15
0

Rodop milletvekili Ahmet Hacıosman, T.C. Sağlık Bakanlığı, Edirne Valiliği, Trakya Üniversitesi ve Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (TASAM) işbirliği ile düzenlenen “7. Uluslararası Balkan Forumu”na katıldı.

6-7 Kasım 2014 tarihinde Edirne’de düzenlenen “Sağlık Diplomasisi ve Turizm” konulu 7. Uluslararası Balkan Forum’una, T.C. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Abdurrahman Arıcı, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, TASAM Başkanı Süleyman Şensoy, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Yener Yörük, çok sayıda  milletvekili ve diplomatların yanısıra milletvekili Ahmet Hacıosman, Türkiye ve Balkanlar’dan bir çok üst düzey yetkili ve ülkemiz Yunanistan’dan Evros, Rodop ve Atina olmak üzere çok sayıda uzman doktor katıldı.

Uluslararası Balkan Forum’unda ayrıca, Forum’a katılamayan T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, T.C. Başbakanı Ahmet Davutoğlu’nun yanısıra Ülkemiz Başbakanı Andonis Samaras’ın mesajları okunmuştur.

Milletvekili Ahmet Hacıosman da katıldığı ve halen devam etmekte olan konferansta söz alarak, bazı konulara aydınlık getirmiş, Balkanlar’dan ve Türkiye’den bir çok yetkiliyle biraraya gelme imkanı bularak, sağlık alanıyla ilgili detaylı görüşmeler yapmıştır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz