Ana Sayfa Batı Trakya Haberler GÜMÜLCİNE’DEKİ PANATHİNAİKOS FUTBOL AKADEMİSİ YİNE ŞAMPİYON OLDU!

GÜMÜLCİNE’DEKİ PANATHİNAİKOS FUTBOL AKADEMİSİ YİNE ŞAMPİYON OLDU!

10
0

Panathinaikos Futbol takımının Gümülcine’deki altyapı futbol akademisi Panathinaikos Komotinis, Katerini’de gerçekleşen turnuvada namağlup ve sadece 1 gol yiyerek turnuvanın şampiyonu oldu.

13 – 16 Nisan tarihleri arasında Katerini’ye bağlı turistik bir merkez olan Paralia’da gerçekleşen Yunanistan genelindeki “Panathinaikos Futbol Takımına bağlı Futbol Akademileri”nin 2013-2014 yılı Futbol Turnuvasında, Gümülcine’de hizmet veren Panathinailkos Futbol Akademisi “2001-2002 yaş grubu” oyuncuları ve teknik heyeti büyük beğeni topladı ve turnuvanın namağlup ve en az gol yiyen takımı ünvanını kazandı.

Oynadığı 5 maçta 5 galibiyetle turnuvanın en iyi en az gol yiyen ve namağlup takımı oldu.

Teknik Direktör: Hristos Apostolidis.

Panathinakos: Paraskevas, Vasilis, Todoris, Paris, Vaggelis, Umut, Mesut, Fatih, Özkan, Fanis, Sami, Hristos, Konstantinos, Alpay.

Panatinakios takımının karşılaştığı takımlar ve sonuçlar:

Farsala – Panathinaikos Komotinis  0-6

Panathinaikos Komotinis – Parga 4-0

Thessaloniki – Panathinaikos Komotinis 0-3

Panathinaikos Komotinis – Trikala 4-1

Parga – Panathinaikos Komotinis 0-7

 

Geleceğe umut verdiler

2003 -2004 “Junior” takımı da ileriye yönelik yaptığı çalışmalar doğrultusunda Katerini’deki turnuvaya katıldı. Küçük takım, 2014 – 2015 ve ileriye yönelik altyapıyı oluşturmak üzere rakip akademi takımlarıyla karşı karşıya geldi.

Alpaslan, Larnaka takımı defansı tarafından ancak iki kişiyle durdurulabildi.

Küçükler, diğer takımların içinde yaşça büyük futbolcularla sahaya çıkınca oynadıkları 5 maçta 1 gaibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldılar. Bunun Panathinaikos yetkilileri tarafından bilindiği belirtildi.

Küçükler, Preveze, Parga, Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi), İraklio ve Larnaka ile karşı karşıya geldiler.

Teknik Direktör: Konstantinos Petmezas

2003 -2004 Futbol Takımı: Salih, Valantis, Eray, Filippos, İlke, Vasilis, Kostas, Dimitris, Nikos, Konstantinos, Alpaslan.

Video İzle: http://www.dailymotion.com/video/x1ov28s_gumulcine-deki-panathinaikos-futbol-akademisi-yine-sampiyon-oldu_news

Video İzle: http://www.dailymotion.com/video/x1ovo1n_gumulcine-deki-panathinaikos-futbol-akademisi-yine-sampiyon-oldu_news

Turnuvadan fotoğraflar

Video İzle: http://www.dailymotion.com/video/x1ovq9n_pao-katerini-turnuvasi_news

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz