Ana sayfa Batı Trakya Haberler GÜMÜLCİNE’DE YUNANLI BAYAN SÜRÜCÜ ARACINI TÜRK BAYANLARIN ÜZERİNE SÜRDÜ!

GÜMÜLCİNE’DE YUNANLI BAYAN SÜRÜCÜ ARACINI TÜRK BAYANLARIN ÜZERİNE SÜRDÜ!

14
0

Gümülcine’de Yunanlı bir bayanın aracını Türk bayanların üzerine sürdüğü ve bayanlara çarptıktan sonra hızla olay yerinden küfür ederek kaçtığı iddia edildi. 

Olay dün akşam üzeri iftar saatinden önce yaşandı ve “Eşitliğe İlk Adım” Listesi Başkanı Sibel Mustafaoğlu’nun evine çok yakın bir mesafede yaşanması neticesinde olaydan anında haberdar olan Sibel Mustafaoğlu derhal kızların yanına giderek kendilerine yardımcı olduğu belirtildi.

Sibel Mustafaoğlu’nun Birlik gazetesine söylediklerine göre, dün akşam üzeri iftardan önce Yeni yol Leoforos İroon ve Harilaou Trikoupi Mahkeme sokağı kavşağında Türk bayanlar, yolun kenarında aracın geçmesini bekliyorlardı, kucaklarında taşıdıkları iki kız çocuğu da vardı.

Mavi renk bir araçla Yunanlı bayan sürücü kendilerini gördükten sonra küfür ederek aracını yolun kenarında duran Türk bayanların üzerine sürüyor. Hızla bayanların üzerine giden araç bayanlara hafif çarpıyor ve çarpmanın etkisiyle üç bayan dengelerini kaybederek yere düşüyor. Yunanlı bayan sürücü küfür ederek olay yerinden hızla kaçıyor.

Olay yerine gelen polis ekipleri olayda yaralanan olup olmadığını sorduktan sonra aracın plakasını alan bayanlardan plaka numarasını alarak gerekli araştırmanın yapılacağını ifade ettikleri belirtiliyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here