Ana Sayfa Batı Trakya Haberler GÜMÜLCİNE S. MÜFTÜLÜĞÜ VE BATI TRAKYA CAMİLERİ DİN GÖREVLİLERİ DERNEĞİ’NDEN HAPİSHANE’YE ZİYARET...

GÜMÜLCİNE S. MÜFTÜLÜĞÜ VE BATI TRAKYA CAMİLERİ DİN GÖREVLİLERİ DERNEĞİ’NDEN HAPİSHANE’YE ZİYARET VE YARDIM

10
0

Gümülcine S. Müftülüğü ve Batı Trakya Camileri Din Görevlileri Derneği, almış oldukları karar doğrultusunda Ramazan Ayı münasebeti ile 16 Ağustos Perşembe günü Gümülcine Hapishanesi’ne bir ziyaret gerçekleştirmişlerdir.

 

Ziyaret esnasında mahkûmlara temizlik malzemesi yardımında bulunulmuştur. Ayrıca bazı mahkûmlar ile görüşen dernek yöneticileri, kendilerine en kısa zamanda kurtulmaları için hayır duada bulunmuşlardır.

 

Bu ziyaretten ziyadesi ile memnun kalan mahkûmlar, bunun daha sık aralıklarla tekrar edilmesini arzuladıklarını ifade ettiler. Hıristiyan din adamlarının kendilerini belirli aralıklarla ziyaret ettiklerini, böyle bir davranışın Müslüman din adamları tarafından da yapılmasının kendilerini mutlu edeceği dile getirdiler.

 

Ayrıca hapishane müdürü de bu ziyaretten memnun kaldığını arkadaşlarımıza teşekkür ederek ifade ettiler. Bizler de bize bu imkânı verdiği için hapishane yetkililerine ve milletvekilimize teşekkür ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz