Ana Sayfa Batı Trakya Haberler GÜMÜLCİNE MUAVİN KONSOLOSU BERİN OKUR KAZADA YARALANDI

GÜMÜLCİNE MUAVİN KONSOLOSU BERİN OKUR KAZADA YARALANDI

19
0

T.C.Gümülcine Başkonsolosluğu’nda Muavin Konsolos olarak görev yapan 30 yaşındaki Fatma Berin Okur, önüne çıkan köpeğe çarpmamak için direksiyonu kırınca kaza yaptı. Karşı şeride geçerek takla atıp yan dönen otomobilden yaralı çıkarılan Okur, ambulansla kaldırıldığı hastanede tedaviye alındı.

 

Kaza, dün gece Malkara İlçesi’ne bağlı Ahievren Köyü yakınlarında meydana geldi. Yunanistan’ın Gümülcine Başkonsolosluğu’nda Muavin Konsolos olarak görev yapan Fatma Berin Okur, Yunanistan diplomatik plakalı otomobille Türkiye’ye geldi. İpsala Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra İstanbul’a gitmek isteyen Okur, Malkara  İlçesi’ne bağlı Ahievren Köyü girişinde önüne çıkan köpeğe çarpmamak için direksiyonu kırdı. Kontrolden çıkan otomobil karşı şeride geçerek takla atıp tarlaya girdi. Yan dönen otomobilden hafif yaralı çıkarılan Okur, kazayı görenlerin ihbarıyla gelen ambulansla Malkara Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

 

VALİDEN GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

 

Tekirdağ Valisi Zübeyir Kermelek, kazanın ardından Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü arayarak muavin konsolos Fatma Berin Okur’un durumu hakkında bilgi aldı. Daha sonra, hastaneye giden polislerin cep telefonundan Fatma Berin Okur ile görüşen Vali Kemelek, ‘geçmiş olsun’ dileğinde bulundu.

Malkara Devlet Hastanesi’nde tedavi edilen Okur, gece 02.00 sıralarında hastaneden taburcu edilerek başka bir araçla İstanbul’a gitti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz