Ana sayfa Batı Trakya Haberler GÜMÜLCİNE CELÂL BAYAR AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ ATLETİZM TAKIMI 21 MADALYA KAZANDI

GÜMÜLCİNE CELÂL BAYAR AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ ATLETİZM TAKIMI 21 MADALYA KAZANDI

8
0

2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılı Rodop İli Ortaokul ve Liselerarası Atletizm Müsabakaları bu yıl da düzenlendi.

02.03.2014 tarihinde Gümülcine Pantrakiko Stadyumunda gerçekleştirilen Atletizm Müsabakalarına Gümülcine Celâl Bayar Azınlık Ortaokulu Ve Lisesi öğrencileri de Beden Eğitimi öğretmenleri Sezgin Berber ve Yılmaz Apti Mehmet gözetiminde katıldı.

Yapılan yarışmalar sonucu Gümülcine Celâl Bayar Azınlık Ortaokulu Ve Lisesi Atletizm Takımı  9 Altın, 7 Gümüş ve 5 Bronz madalya ile toplam 21 madalya kazandı.

Dereceye giren öğrenciler ile yarıştıkları alanlar şu şekilde:

 

 

ÖĞRENCİNİN İSMİ                   BÖLÜMÜ                  YARIŞTIĞI ALAN                                 DERECE

Altın madalyalar:

1. Veysel Mahmut Hoca               Ortaokul           Cirit atma Rodop ili birincisi                36,90 m.

2. Mert Halil                                 Ortaokul           Disk atma Rodop birincisi                     22,15 m.

3. Emre Ametçik Memet              Ortaokul           150m Rodop ili birincisi                        19,26sn.

4. Meltem Ahmet                         Ortaokul            Disk atma Rodop birincisi bayanlar      17 m.

5. Emre Hacı Şerif                         Lise                  200m Rodop ili birincisi                        25,80 sn.

6. Enez Kamber Mehmet               Lise                  Cirit atma Rodop ili birincisi                 32,20 m.

7. Hasan Mustafa                           Lise                  Uzun atlama Rodop ili birincisi             5,88 m.

8. Oğuzhan Hüseyin                      Lise                   Disk atma Rodop ili birincisi                23,60 m.

9. İrem Molla İsa                           Lise                   Disk atma Rodop ili birincisi bayanlar  12 m.

 

Gümüş madalyalar:

1. Enver Ali Çavuş                        Ortaokul           Disk atma Rodop ili ikincisi                   21,92 m.

2. Aslı Hacı İsmail Muhterem       Ortaokul           Disk atma Rodop ili ikincisi bayanlar    10,50 m.

3. İsmail Mustafa                           Ortaokul           300m Rodop ili ikincisi                          46,77 sn.

4. Veysel Arif Emin                       Lise                  Disk atma Rodop ili ikincisi                   23,20 m.

5. Hasan Mehmet                           Lise                  400m Rodop ili ikincisi                          58 sn.                                    

6. Mustafa Topaloğullarından        Lise                 Uzun atlama Rodop ili ikincisi               5,38 m.

7. İbrahim Tumbar Latif İbram      Lise                 Yüksek atlama Rodop ili ikincisi           1,55 m.

Bronz madalyalar:

1. Ayşe Hasan                                 Ortaokul           300 m Rodop ili üçüncüsü bayanlar   1dk. 0,1 sn.

2. Okan Ahmet                                Ortaokul           1000m Rodop ili üçüncüsü                 4dk. 17 sn.

3. Esra Zekeriya                              Ortaokul           Gülle atma Rodop ili üçüncüsü bayanlar  7,32 m.

4. Harun Yunus                                Lise                 Cirit atma Rodop ili üçüncüsü                25,40 m.

5. Şüheda Kör Hüseyin                    Lise                Uzun atlama Rodop ili üçüncüsü bayanlar 3,48 m.

Atletizim yarışmaları sonunda Emre Hacı Şerif ile Emre Ahmetçik Mehmet isimli öğrencilerimize kısa mesafeli koşu, Hasan Mustafa ile Mustafa Topaloğullarından isimli öğrencilerimize ise Uzun atlama dallarında Rodop atletizim kulupleri tarafından lisanslı yarışmacı olarak kendi kuluplerine katılma teklifi gelmiştir. 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here