Ana Sayfa Batı Trakya Haberler GÜMÜLCİNE BAŞKONSOLOSLUĞU KAYBETTİ!

GÜMÜLCİNE BAŞKONSOLOSLUĞU KAYBETTİ!

18
0

Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosluğu’nda görev yapan Muavin Konsoloslar ve diğer çalışanlardan oluşan Konsolosluk takımı, 24 Ekim Perşembe akşamı Kozlukebir’in emektar futbolculardan oluşan Kozlukebir Kartalları takımı ile dostluk maçı yaptı. Kozlukebir futbol sahasında saat 21:00’de başlayan dostluk maçı 30’ar dakikalık iki devre halinde oynandı.

Dostane bir ortamda oynan maç çekişmeli geçti. Her iki devrede de daha iyi olan ev sahibi Kartallar, maçı 6-4’lük skorla kazanan taraf oldu. Bu mağlubiyetin olacağı başından belliydi, çünkü takımda Başkonsolos İlhan Şener ve Muavin Konsolos Adnan Öztürk yokluğu kendini açıkça göstermiş oldu. Anlaşılan maçta gol yollarını açacak ikilinin olmaması kendini açıkça gösterdi.  

Emektar kaptan Ahmet İbram misafir takıma ikramda bulundu

Zevkli geçen dostluk maçının ardından Konsolosluk takımı Kozlukebir köyünde Cafe Classic sahibi Kozlukebir takımının emektar kaptanı Ahmet İbram’a konuk oldular. Kozlukebir’e yıllardır futbolu ile hizmet vermiş olan emektar kaptan Ahmet İbram, misafirlere çay ikram etti. Maç yorgunluğunun ardından çayları yudumlayan konsolosluk çalışanları ile emektar futbolcular birbirleri ile sohbet ettiler.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz